Mistrovská utkání o hokejovém víkendu

15.05.2015 14:49

O víkendu vrcholí mistrovství světa v ledním hokeji. Pokračují ale také fotbalové soutěže. Na domácím stadionu AFK se představí mladší žáci, dorost a "A" mužstvo.

Sobota 16. května

Mladší žáci přivítají Ratboř. Očekává se zajímavé utkání, jelikož se jedná o souboj sousedů v tabulce. Naše mužstvo by rádo napravilo podzimní porážku z Ratboře (0:3). Utkání začne v 10 hodin, rozhodčí Trumpus.

Starší žáci nastoupí ve stejný čas na hřišti Strak. Naše mužstvo se v minulém kole rozloučilo vítězně s domácími fanoušky. Na programu má už pouze dvě venkovní utkání. V sobotním utkání může pouze překvapit. Mužstvo Strak je na 2. místě a stále útočí na čelo tabulky. Rozhodčí Hurych.

Vedení "A" mužstva by již mělo tuto sezónu nejraději za sebou. Už v minulém kole nastoupilo mužstvo v Jestřábí Lhotě oslabené o několik hráčů základní sestavy. Jak to bude vypadat v domácím utkání proti Ratboři, to se necháme překvapit. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Kumstát.

Neděle 17. května

Dorostenci nastoupí na domácím hřišti proti Lysé nad Labem. Výhra proti tomuto soupeři by naše mužstvo přiblížilo k záchraně v 1. A třídě. Tabulkově je na tom mužstvo trenéra Kuchaře lépe, a tak v utkání bude mírným favoritem. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Kvasnička.

"B" mužstvo čeká další utkání v boji o záchranu ve III. třídě. Tentokrát se představí na hřišti Červených Peček "B". Naše mužstvo nečeká jednoduché utkání a celkově ani závěr této sezóny. 5 kol před koncem ztrácí náš tým 5 bodů na 11. místo. V neděli se navíc postaví proti 5. týmu tabulky, který na podzim zvítězil na stadionu AFK 1:3. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Vosejpka.

Přípravky

Neděle 17. května

Radim - St. přípravka A od 14:30

Pondělí 18. května

St. přípravka B - FK Kolín B od 17:00

Středa 20. května

Velim - Ml. přípravka od 17:00

Minulý víkend

Sobota 9. května

Liblice - Dorost 1:2

J. Lhota - "A" 4:1

Neděle 10. května

St. žáci - Jesenice 6:4

J. Lhota - Ml. žáci 5:2

"B" - Kořenice 6:0