Mistrovský víkend obohatí turnaj přípravek

05.09.2014 11:11

Sezóna 2014/2015 se nám naplno rozjela. Co nás čeká o tomto víkendu?

Sobota 6. září

Sobotní dopoledne bude patřit mládeži. Na stadionu AFK Pečky proběhne Svatuška cup pro přípravky r. 2005. Začátek turnaje je v 9 hodin!

Po turnaji nastoupí k mistrovskému utkání "B“ mužstvo, které vyzve v derby Cerhenice. Naše mužstvo bude bojovat o první tříbodový zisk z domácího hřiště. Aktuálně má na kontě 4 body. V minulém kole si s chutí zastřílelo na hřišti Tuchorazi "B“. Hosté jsou se třemi body na 5. místě. Čeká nás pravděpodobně ofenzivní fotbal. Obě mužstva vstřelila dohromady 22 branek (AFK 12, Cerhenice 10). Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Löwe.

Neděle 7. září

Starší žáci se představí opět na domácím hřišti. Po středeční porážce s Jestřábí Lhotou nastoupí proti Kutné Hoře. Hosté mají za sebou prozatím jedno utkání, které prohráli. Naši hráči jsou s bilancí jedné výhry a jedné prohry v neúplné tabulce na 3. místě. Utkání začne v 10 hodin, rozhodčí Holý.

Dorost čeká utkání v Libici nad Cidlinou. Naše dorostence čeká třetí utkání během 7 dní. Prozatím má bilanci jedné výhry a jedné prohry. Mužstvo Libice je bez bodu na předposledním místě. Utkání začne v 10:30, rozhodčí Kubečka J.

Nedělní odpoledne můžete strávit v Třebovli. Nejdříve se zde představí mladší žáci. Narazí na sebe mužstva s naprosto odlišnými výsledky z prvního kola. Naše mužstvo zvítězilo doma nad Liblicí 11:1, Třebovle prohrála 0:10 v Ratboři. Utkání začne ve 14 hodin, rozhodčí Novák.

Po zápase žáků nastoupí k utkání dospělí. Oba nedělní soupeři čekají na své první letošní body. Díky skóre je na tom v tabulce "lépe“ AFK. V loňské sezóně si v Třebovli připsalo do tabulky 3 body mužstvo domácích, díky brance v nastaveném čase druhého poločasu. Na jaře bodovalo AFK díky výhře 4:0. Jak dopadne první vzájemné utkání této sezóny? Zápas začne v 16 hodin, rozhodčí Novák.

Čtvrtek 11. září:

Mladší žáky čeká tento týden ještě jedno mistrovské utkání, ve čtvrtek nastoupí v Kouřimi. Utkání začne v 17 hodin.

Přípravky:

Pondělí 8. září: Velim - Starší přípravka "B"

Středa 10. září: Starší přípravka "A" - Jestřábí Lhota

Čtvrtek 11. září: Mladší přípravka - Radim

Minulé zápasy:

"A" - Nučice 0:2

Tuchoraz "B" - "B" 1:9

Dorost - Městec Králové 1:0

Zeleneč - Dorost 4:0 (dohrávka)

Týnec nad Sázavou - Starší žáci 0:7

Starší žáci - Jestřábí Lhota 1:3

Mladší žáci - Liblice 11:1