Mužstva AFK budou napravovat nepovedený minulý víkend

22.04.2016 07:21

O minulém víkendu se dařilo pouze starším žákům, zbylá mužstva prohrála.

Sobota 23. dubna

Na domácím hřišti se představí mladší žáci, kteří přivítají Tuchoraz. Hosté si v 9 zápasech připsali pouze 3 body, naše mužstvo má za stejný počet odehraných utkání bodů 22. Favorit utkání je tedy jasný. Zápas začne v 10:15, rozhodčí Pikner.

"B" mužstvo bude hostem v Tuchorazi. Zatímco naše mužstvo v minulém kole marně dotahovalo v utkání s Cerhenicemi, Tuchoraz si připsala důležité 3 body na hřišti Kozojed. Podzimní utkání dopadlo jednoznačně ve prospěch našeho mužstva (6:0). Zápas začne v 17 hodin, rozhodčí Sedláček.

Neděle 24. dubna

Starší žáky čeká na domácím hřišti Jestřábí Lhota. Naše mužstvo se stále drží na čele tabulky, má ale o jedno utkání více, než druhá Jesenice. Vzájemné utkání dvou nejlepších týmů je na programu příští víkend. Aby si naši žáci udrželi naději na celkové vítězství v soutěži, musí v neděli porazit soupeře, který je s 9 body na 9. místě. Zápas začne v 10 hodin, rozhodčí: prozatím nedelegován.

Dorostenci by si jistě chtěli spravit chuť po minulém víkendu, když doma prohráli vysoko 0:7 s mužstvem Vrd. Jenže v neděli se proti postaví další těžký soupeř - 3. tým tabulky a dlouholetý rival FC Velim. Překvapí naše mužstvo a připíše si do tabulky cenné body? Zápas začne v 10:15, rozhodčí Holý.

"A" mužstvo zakončí víkend na domácím hřišti proti Třebovli. V minulém kole mělo naše mužstvo problémy se sestavou, na hřišti Jestřábí Lhoty se nakonec neprosadilo a prohrálo 0:1. V nedělním utkání přivítá tým, který bojuje o udržení v soutěži. Třebovle spadla na úplné dno, v minulém kole ale doma porazila Velký Osek 4:0. Spodek tabulky se našemu mužstvu, kterému aktuálně patří 7. místo, začíná přibližovat. V neděli tedy budou obě mužstva hrát o hodně důležité body. Zápas začne v 17 hodin, rozhodčí Zdeněk.

Minulý víkend

Sobota 16. dubna

Vrdy - St. žáci 0:3

J. Lhota - "A" 1:0

Neděle 17. dubna

Dorost - Vrdy 0:7

"B" - Cerhenice 3:5