Mužstva AFK získala pouze 4 body

03.10.2013 18:30

Špatný víkend mají za sebou mužstva AFK. Ze zisku všech bodů se radovali pouze žáci, bod získalo "A" mužstvo. Dorostu a "B" mužstvu se nedařilo.

Sobota 5. října

Minulou sezónu 3. místo, předminulou dokonce titul. Letos aktuálně 12. místo. Dorostu se příliš nedaří a z šesti zápasů získal pouze 4 body. V sobotu nastoupí na hřišti sedmého týmu tabulky - FK Litol. Naše mužstvo nečeká rozhodně nic lehkého. Zápas začne v 10:15, rozhodčí Mansour.

Odpoledne pojede o body bojovat "A" mužstvo do Třebovle. Půjde o utkání sousedů v tabulce. Naše mužstvo je aktuálně na 9. místě, Třebovle na místě 10. Oba soupeři mají stejný počet bodů - 7. Zápas začne již v 16 hodin, rozhodčí: OFS Kutná Hora

Neděle 6. října

V neděli se bude hrát pouze jedno utkání. A rozhodně bude stát za to! "B" mužstvo přivítá na domácím hřišti v derby Plaňany! Plaňany jsou zatím bez jediné porážky a bojují od startu soutěže o čelo tabulky, naše mužstvo je prozatím na 9. místě, ale proti silnému soupeři se bude chtít jistě vytáhnout. Derby začne v 16 hodin, rozhodčí Dvořák.

Přípravky

V pondělí nastoupí starší přípravka ve Velkém Oseku (16 hodin), mladší přípravka "A" v Jestřábí Lhotě (16:30). Ve středu se představí na domácím hřišti mladší přípravka "B" proti Českému Brodu (16:30).

Minulý víkend

"A" - Bečváry 1:2 po pen.

Kozojedy - "B" 2:0

Dorost - Velim 0:5

Štítarský SK - Mladší žáci 1:10