Mužstva dospělých musí vyhrát

22.05.2015 10:16

Blíží se další fotbalový víkend. Pozor na změny v rozpisu utkání!

Sobota 23. května

Víkend zahájí na domácím hřišti mladší žáci. Soupeřem bude Štítarský SK. Favoritem tohoto utkání je jednoznačně naše mužstvo, které je prozatím na 3. místě. Hosté jsou na opačném pólu tabulky, se 17 body na 12. místě. Na podzim ve Štítarech zvítězilo naše mužstvo jednoznačně 9:1. Výhru očekáváme i v sobotním zápase, který začne v 10 hodin, rozhodčí Veselý.

(ZMĚNA!) "A" mužstvo nastoupí na domácím stadionu již v sobotu. V klíčovém utkání přivítá Libodřice. Naše mužstvo čeká na body již 4 zápasy, v tabulce se už propadlo na 8. místo. Oba sobotní soupeře od sebe dělí pouhé 4 body. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí OFS Nymburk.

Neděle 24. května

Dorost má za sebou skvělou jarní část sezóny. V předposledním domácím utkání sezóny přivítá Sadskou. Naše mužstvo zvládlo boj o setrvání v I. A třídě, nyní dokonce útočí na první polovinu tabulky. V neděli narazí na souseda v tabulce, který má, vyjma skóre, stejnou bilanci:

AFK: 30 bodů, 9 výher, 3 remízy, 10 proher, skóre 62:58

Sadská: 30 bodů, 9 výher, 3 remízy, 10 proher, skóre 51:54

Začátek zápasu je v tradičních 10:15, rozhodčí Kvasnička.

(ZMĚNA!) Víkend zakončí v Sendražicích "B" mužstvo. Naše mužstvo se propadlo na předposlední místo, na svého nedělního soupeře ztrácí 3 body. Zisk všech bodů z tohoto zápasu by byl pro obě mužstva veledůležitý. Podzimní zápas zvládlo AFK poměrem 3:1. Kdo oživí naději na udržení ve III. třídě? Zápas začne v 17 hodin, rozhodčí Bekešský.

Přípravky

Středa 27. května

St. přípravka B - Radim od 17:00

Ml. přípravka - FK Kolín A od 17:00

Čtvrtek 28. května

Ml. přípravka - Velký Osek od 17:00

 

Minulý víkend

Sobota 16. května

Mladší žáci - Ratboř 1:3

Straky - Starší žáci 11:2

"A" - Ratboř 0:2

Neděle 17. května

Dorost - Lysá n/L 3:2

Č. Pečky "B" - "B" 4:0

Středa 20. května

Votice - Starší žáci 3:0