Na fotbal až v neděli

29.09.2012 09:03

Poslední zářijový víkend je tady a fanoušci AFK si budou muset počkat na všechny utkání až do neděle!

Jako první nastoupí dorost a to od 10:15 v Tupadlech. Našim hráčům se v sezóně nedaří, získali prozatím jen 3 body za výhru v Radimi a v Tupadlech je rozhodně nečeká nic lehkého. V minulém kole naši hráči sahali po bodech v domácím utkání s Teplýšovicema, nakonec ale z toho byla prohra 1:3! Na utkání do Tupadel odjíždí autobus v 8:15. Můžete tedy jet podpořit naše hráče. Rozhodčí: Michal

Od 14:30 se na domácím hřišti představí žáci proti Radimi! Favoritem jsou naši hráči, tak uvidíme, zda tuto pozici potvrdí. Rozhodčí: Kadleček
V 16:30 nastoupí naše ''A'' mužstvo k důležitému utkání ve Třech Dvorech.  Poslední Tři Dvory dělí pouhý bod na dvanácté AFK! V minulém kole nepomohly našim hráčům k bodům ani tři vstřelené branky do sítě Velkého Oseka, utkání skončilo 3:4! K utkání se zajíždí autama. Rozhodčí: OFS Nymburk

Vrchol tohoto víkendu je derby našeho ''B'' mužstva proti Dobřichovu! Náš tým minulý týden prohrál ve Kšelech 0:2, Dobřichov doma nedokázal porazit poslední Horní Krůty a jen remízoval 2:2! Bohužel se toto utkání hraje ve stejný čas, jako áčko ve Třech Dvorech, proto tedy může být kádr domácích oslaben o některé hráče. Ale i tak nás určitě čeká vyrovnané utkání! Zápas začíná v 16:30. Rozhodčí: Kadleček. Delegát: Nouzák