Na programu je derby!

04.04.2014 15:55

Máme za sebou víkend, ve kterém mužstva AFK neprohrála. Mužstva dospělých uspěla na pokutové kopy, dorost dokázal otočit vývoj utkání v Úvalech.

Sobota 5. dubna

Sobota bude patřit "B" mužstvu. Po domácí premiéře s Tuchorazí "B" si naši hráči připsali do tabulky 2 body. Nyní nastoupí na hřišti 6. týmu tabulky. Nováček soutěže z Nové Vsi dokázal na podzim na hřišti AFK bodovat, když podlehl našemu mužstvu až na pokutové kopy. Zápas o důležité body začne v 16:30, rozhodčí Radina.

Neděle 6. dubna

Fotbalovou neděli odstartují dorostenci. Po důležitém vítězství na hřišti Úval přivítají na domácím hřišti Čelákovice. Soupeř z TOP 3 naše hráče porazil na podzim jednoznačně 8:2. V zápase nebudou dorostenci AFK favoritem, ale v sezóně už dokázali několik silných soupeřů překvapit. Zápas začne v 10:15, rozhodčí Baroch.

Neděli zakončí derby. "A" mužstvo čeká domácí premiéra v tomto kalendářním roce, proti se postaví Radim "B". Naše mužstvo nebodovalo naposledy v 10. kole, od té doby získalo celkem 12 bodů! Na tuto sérii bude chtít jistě navázat i v sousedském derby. Radim na jaře ještě nebodovala a v tabulce je až na 12. místě. Podzimní duel ovládlo AFK na hřišti svého soupeře zcela jednoznačně 6:2. Zápas o důležité body v boji o udržení v okresním přeboru začne v 16:30, rozhodčí OFS Nymburk.

Minulé zápasy

Jestřábí Lhota - "A" 2:3 po pen.

"B" - Tuchoraz "B" 4:3 po pen.

Úvaly - Dorost 1:2