Na stadion AFK až v neděli

12.09.2014 17:46

Čtvrtý víkend mistrovských utkání je zde. Na stadionu AFK Pečky se mistrovská utkání sehrají až v neděli.

Sobota 13. září

Tento víkend zahájí starší žáci na hřišti Radošovic. Po dvou domácích porážkách čeká naše žáky soupeř, který za dvě odehraná kola získal jeden bod. V minulém utkání neproměnili naši hráči několik gólových šancí, i proto si také připsali porážku. Snad si to vynahradí tento zápas, který začne v 10 hodin, rozhodčí Balík P.

Na domácím hřišti měli nastoupit mladší žáci proti Býchorům. Na žádost hostujícího týmu bylo utkání odloženo. Náhradní termín bude stanoven po dohodě.

V netradičním čase nastoupí ke svému utkání "B" mužstvo v Rostoklatech. Na domácím hřišti se našemu mužstvu prozatím nedaří, v jediném venkovním utkání ale vysoko zvítězilo. Domácí jsou v aktuální tabulce na 2. místě se ziskem sedmi bodů. "B" mužstvo se v případě vítězství na svého soupeře bodově dotáhne. Utkání začne ve 13:15, rozhodčí Vlk.

Neděle 14. září

Tři zápasy během sedmi dnů sehráli v minulém týdnu dorostenci. V těchto zápasech získali díky výhře 1:0 na domácím hřišti 3 body. Zde budou chtít jistě bodovat i tento víkend. Proti budou stát ale Čelákovice. Prozatímní lídr tabulky získal ve třech zápasech plný počet bodů se skórem 17:7. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Baroch.

"A" mužstvo si v minulém kole připsalo do tabulky první body. Na ty bude chtít navázat v domácím utkání proti Dobrému Poli. Hosté se do okresního přeboru dostali těsně před jeho začátkem, díky odstoupení mužstva FK Kolín "B". Naše mužstvo prozatím vévodí jedné tabulce: 3 zápasy -> 4 červené karty! Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Löwe.

Pondělí 15. září

Mladší žáky čeká mistrovské utkání v Týnci nad Labem, kde se střetnou s Bělušicemi. Zápas začne v 17 hodin.

Přípravky

FK Kolín "B" - Starší přípravka "A" (PO 17:00)

Mladší přípravka - Český Brod (PO 17:00)

Jestřábí Lhota - Mladší přípravka (ÚT 17:00)

Starší přípravka "B" - FK Kolín "A" (ST 17:00)

Minulý víkend

Třebovle - "A" 1:4

"B" - Cerhenice 0:3

Libice - Dorost 5:2

Starší žáci - Kutná Hora 0:4

Třebovle - Mladší žáci 0:26