Naplno se rozjíždí všechny soutěže

29.08.2014 08:55

Premiérový víkend nové sezóny je za námi. "A" mužstvo v něm bodovat nedokázalo, "B" mužstvo si připsalo do tabulky první bod. Tento týden se do mistrovských soutěží zapojí všechna mužstva AFK Pečky.

Sobota 30. srpna

První mistrovské utkání čeká mladší žáky. Na domácím hřišti přivítají Liblici. Mužstvo trenérů Horáka a Němce čeká premiéra v žákovské kategorii. V loňské sezóně nastupoval ročník 03, 04 ještě v kategorii starších přípravek. Uvidíme, jak se jim povede vstup do nové sezóny v nové věkové kategorii. Zápas začne v 10 hodin, rozhodčí Lacina.

"B" mužstvo pojede bojovat o body na hřiště Tuchorazi "B". Naše mužstvo vstoupilo do sezóny porážkou na pokutové kopy s Vrbovou Lhotou, hráči Tuchorazi odjeli s prázdnou z Kořenic (1:3). V minulé sezóně na sebe narazila obě mužstva také ve 2. kole, tři body si připsala do tabulky Tuchoraz za výhru 5:3. Sobotní utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Holý.

Neděle 31. srpna

Po letech bude mít AFK Pečky zastoupení v krajské soutěži starších žáků. Tým trenéra Urminského si odbyde premiéru v Týnci nad Sázavou. Utkání začne v 10 hodin, rozhodčí Kudrjavcev.

V tradičním čase se na domácím hřišti představí dorost, který přivítá Městec Králové. Naše mužstvo si první kolo odložilo na středu 3. září (v Zelenči). Hosté již mají premiéru v nové sezóně za sebou, na domácím hřišti ale prohráli s Lysou nad Labem 1:2. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Hurych.

Víkend zakončí "A" mužstvo, které po úvodní porážce v Krakovanech (1:3) přivítá na domácím hřišti Nučice. V minulé sezóně si mužstvo Nučic odvezlo z Peček všechny body za vítězství 1:0. Na jaře ovšem naše mužstvo napravilo podzimní zaváhání a zvítězilo na hřišti soupeře 2:0. Hosté v úvodním kole bodovali naplno, když porazili Ratboř 2:0. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Stupka.

Přípravky

Pondělí 1. září: FŠ Velký Osek - Starší přípravka "A" od 17 hodin.

Úterý 2. září: Starší přípravka "B" - AFK Kolín od 17 hodin.

Čtvrtek 4. září: FŠ Velký Osek - Mladší přípravka od 17 hodin

Minulý víkend

Krakovany - "A" 3:1

"B" - Vrbová Lhota 3:4 po pen.