Neporazitelnost "A" mužstva a derby "B" mužstva

25.04.2013 18:46

Poslední dubnový víkend nám nabídne zajímavé zápasy. Na domácím hřišti se představí "A" mužstvo a dorost. Hodně sledované utkání čeká "B" mužstvo.

sobota 27. dubna:

Víkend zahájí mladší žáci, čeká je derby v Radimi. Naši hráči měli minulý víkend volno a do Radimi pojedou v roli favorita. Doufejme, že tuto roli potvrdí. Utkání začne ve 14.30 hod; rozhodčí: OFS Nymburk.

Doma nastoupí od 17 hodin "A" mužstvo a přivítá Tři Dvory. Na podzim se na hřišti našeho sobotního soupeře odehrálo něco neuvěřitelného. Utkání bylo tehdy rozhodnuto v 11. minutě, kdy naše mužstvo vedlo 4:0. Celkově toto utkání vyhrálo 11:2! Nyní to ale bude určitě těžší, Tři Dvory na jaře ještě neprohrály, stejně tak jako naše mužstvo. Určitě se máme na co těšit. Rozhodčí: Lowe.

V 17 hodin začne derby SK Dobřichov - AFK Pečky "B". Naše mužstvo má z posledních dvou zápasů 6 bodů a určitě bude chtít svému soupeři oplatit podzimní porážku z domácího hřiště. Je to zároveň i utkání sousedů v tabulce (AFK 7. místo - 26 bodů; Dobřichov 8. místo - 24 bodů). Rozhodčí: OFS Praha - východ

neděle 28. dubna:

Na domácím hřišti se představí i dorost. Ten minulý víkend poprvé na jaře prohrál, v Teplýšovicích 1:2. Doma nyní přivítá STAR Tupadly! Tým, který na AFK hledá recept již třetí sezónu, kromě remízy z posledního měření na podzim v Tupadlech brali všechny body již jen hráči AFK. Další pokus bude mít tým z Kutnohorska tento víkend. Utkání začne v 10.15 hod.; rozhodčí: Nepovím

pondělí 29. dubna:

Mistrovské zápasy začínají i naší starší přípravce. K prvními mistrovskému utkání zajíždí na hřiště Velimi "B". Utkání začne v 17 hod.

Minulý víkend:

Teplýšovice - Dorost         2:1

Velký Osek - "A"               3:4

  "B" - Kšely                      4:2

(Informace k zápasům v jednotlivých sekcích mužstev).