Nezapomeňte během mašinky na fotbal

05.06.2015 18:25

Fotbalová sezóna 2014/2015 se blíží ke svému konci. Před námi je předposlední víkend!

Sobota 6. června

Mladší žáci přivítají na domácím hřišti Týnec nad Labem. Jasným favoritem tohoto zápasu bude naše mužstvo. Začátek zápasu je v 10 hodin, rozhodčí Peška.

"A" mužstvo si v minulém kole zajistilo záchranu. V posledním domácím utkání této sezóny přivítá Jevany. Naše mužstvo může svého sobotního soupeře v tabulce přeskočit, potřebuje ale zvítězit za 3 body. Podzimní utkání skončilo lépe pro Jevany. Odskočte si z akce "Jede, jede mašinka, ..." a přijďte podpořit AFK. Začátek zápasu v 17 hodin, rozhodčí OFS Nymburk.

Neděle 7. června

Dorost bude chtít napravit výprask z minulého kola. Na domácím hřišti ale přivítá těžkého soupeře - už jistého vítěze I. A třídy Bohemii Poděbrady. Zaskočí naše mužstvo favorita? Začátek zápasu v 10:15, rozhodčí Bekešský.

Pouze překvapit může "B" mužstvo, které nastoupí na hřišti Českého Brodu "B". Už jistý vítěz III. třídy ztratil ve 24 zápasech pouze 10 bodů. Na podzim se ale na hřišti AFK pořádně natrápil, když zvítězil pouze 2:3. Utkání začne v 15 hodin, rozhodčí Veselý.

Přípravky

Pondělí 8. června

St. přípravka B - Velim od 17:00

Středa 10. června

Č. Brod - Ml. přípravka od 17:00

J. Lhota - St. přípravka B od 16:00

Minulý víkend

Sobota 30. května

Jirny - Dorost 11:0

Zásmuky - "A" 2:6

Neděle 31. května

Zásmuky - Ml. žáci 3:4

"B" - Ždánice 4:0

MANVER CUP 2015