O třech bodech rozhodlo prvních 8 minut

08.10.2016 20:29

8. minuta a naše "A" mužstvo vedlo v Krakovanech 3:0. Domácí do poločasu ještě snížíli na 3:1. Ve druhém poločase se už ani jedno mužstvo neprosadilo a tak si naše mužstvo odváží důležité a cenné 3 body!

„Běžela čtvrtá minuta, naši obránci nestačili na rychlého útočníka hostů a poprvé jsme inkasovali. V osmé po obdobné situaci jsme inkasovali podruhé a navíc v téže minutě po tečované střele naším bránícím hráčem bylo skóre nula tři. Z tohoto šoku jsme se dalších dvacet minut vzpamatovávali. V druhé části prvního poločasu jsme měli dvě dobré šance na snížení stavu, to se nám nepodařilo. Minutu před koncem prvního poločasu vykřesal jiskru naděje Luděk Tlučhoř, který snížil na 1:3. V druhém poločase se hosté zaměřili na pozornou obranu, se kterou jsme si nebyli schopni poradit a nevytvořili jsme si žádné šance. Po celkově špatném výkonu jsme utkání prohráli, kdy nám dělala největší problém rychlost soupeřových útočníků," konstatoval trenér Krakovan Vlastimil Chlád.

„Úvod zápasu nám nemohl vyjít lépe. Tentokrát jsme proměnili první šance a od 4. do 8. minuty jsme dali tři branky a další jsme mohli přidat. Domácí tým jsme tím zaskočili a trvalo dost dlouho, než se vzpamatoval. Posledních patnáct minut v prvním poločase nás však domácí hodně přitlačili před branku a měli dvě velké šance, ale neproměnili je. Dočkali se až v poslední minutě. Ve druhém poločase jsme očekávali, že domácí budou chtít otočit výsledek a že nás nebude čekat nic lehkého. Důležité bylo, že se domácím nepodařilo dát kontaktní branku. Přestože se hrálo většinou na naší polovině, tak jsme je nepouštěli do šancí. My jsme občas hrozili z rychlých protiútoků, ale také bez gólového efektu. Nakonec jsme si výsledek pohlídali a přivezli jsme velmi důležité body. Rád děkuji mužstvu za přesně dodrženou taktiku. Za zodpovědný výkon, ale především velkou bojovnost a nasazení od všech hráčů po celých 90 minut. Přestože to bylo fyzicky náročné, tak hráči dokázali, že jsou po této stránce velmi dobře připraveni," podotkl trenér Peček Petr Šafránek.