Obrat v utkání a další 3 body

21.05.2017 20:10

"A" mužstvo porazilo na domácím hřišti Kouřim 3:2!

„Pro nás hodně specifický zápas, jelikož několik týdnů předem jsem na pozápasovém posezení souhlasil s tím, že naši stopeři Modrovič a Plaček odehrají jeden celý zápas na postech útočníků. Vybrali jsme zápas s Kouřimi, a jelikož jsme před zápasem nebyli ještě zachráněni, asi by s tím souhlasilo málo trenérů," poznamenal trenér Peček Petr Šafránek.

„Já mužstvo a hráče znám a tak jsem věřil, že to zvládnou, navíc tam byla velká hráčská motivace. Podařilo se zvítězit, když všechny branky dali útočníci a především dvě branky Modroviče v závěru zápasu nám přinesly tři body. Taky po zápase o tom dal všem na vědomí a jelikož o tom mluvil se všemi dlouho do noci, tak si myslím, že to vyprávěl i hvězdám na obloze, když se vracel domů. Zásluhu na vítězství má dvojice nových trenérů pro tento zápas – Konůpek, Modrovič – kteří mužstvo vedli již na tréninku a plně připravili mužstvo. Já byl pouhým pozorovatelem," dodal Šafránek.

„Sehráli jsme slušný zápas s velmi kvalitním soupeřem. Domácí mají hodně mladých, rychlých hráčů a to nám dělalo v prvním poločase problém. Několikrát jsme se nechali překopnout a jen díky špatnému zakončení domácích jsme prohrávali pouze o gól. Tři minuty před pauzou jsme domácí zaskočili z rohu a Holub srovnal. Ve druhém poločase jsme šli po mé střele do vedení, ale bohužel ho neudrželi. Domácí dvěma góly zápas otočili a naše šance na konci zápasu už zůstaly nevyužité," řekl trenér Kouřimi Martin Snížek.

zdroj Kolínský deník

Zdroj: https://kolinsky.denik.cz/fotbal_region/pececke-rosady-proti-kourimi-slavily-uspech-20170523.html

 

Branky: 2x Modrovič, Plaček

Sestava: Cihlář - Mužík, Růžička, Dolejš, Richter - Štégl, Novák, Konůpek, Materna - Modrovič, Plaček

Na střídání: Lukáš, Chudoba, Křivský, Jedlička