Od předposledního s bodem

12.11.2017 13:53

Starší žáci remízovali v Čelákovicích 2:2.

Do zápasu jsme nastoupili v mírně pozměněné sestavě, změna byla znát hlavně na kraji obrany, kde nastoupil Vrba. Ale byl to právě David, který pěknou přihrávkou oslovil nabíhajícího Moravce a ten svůj únik chladnokrevně zakončil podél brankáře domácích a my se tak ujali vedení 1:0. Soupeř sice působil lepším dojmem, měl i více ze hry, nám se ale podařila vstřelit v první půli i druhá branka po chytré střele Hoznauera. Bohužel pro nás se ke konci poločasu zranil na kraji obrany dobře hrající Němec a my tak museli znovu zasahovat do sestavy.

Druhý poločas se nám herně nevydařil ještě více, hráči Čelákovic nás dostávali pod tlak a vytvářeli si šance. Zvláště na naší pravé straně se nám nedařilo pokrýt soupeřovy útočníky, kteří svými centry připravovali pro své spoluhráče zajímavé situace. Naše hra v tu chvíli postrádala téměř vše, střed naší zálohy  jakoby neexistoval, ve formě se nanacházeli ani na kraji hrající Nedvědil s Z. Mullerem. Domácí se zasloužené odměny dočkali v 49. minutě a následně po dalším centru v minutě 61. Náš premiérově chytající gólman Tomáš Trumpus neměl šanci při těchto brankách zakročit, dobíhající hráči soupeře měli moc volného prostoru. Až po vyrovnání se naši hráči probudili, konečně se začal snažit i do té doby s nechutí hrající Zborník. Bohužel na vstřelení naší výherní branky zbylo málo času a zápas tak skončil remízou.

Branky: Hoznauer, Moravec

Sestava: Trumpus T. - Havelka, Müller P., Vrba, Němec, Hoznauer, Bydlák, Moravec, Zborník, Nedvědil, Müller Z.

Na střídání: Majer, Marek, Stuchlík