Odpolední zápasy již v 16:30!

22.09.2016 10:00

Na stadionu AFK se utkání odehrají až v neděli.

Sobota 24. září

V sobotu je na programu jediné utkání. Dorost zajíždí do Lysé nad Labem. Naše mužstvo je prozatím stoprocentní. Ve třech zápasech získalo plný počet 9 bodů, které doplňuje krásné skóre 22:1! V Lysé se postaví proti aktuálně poslednímu týmu tabulky, který stále čeká na první body v nové sezóně. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Vala.

Neděle 25. září

Žáci přivítají na domácím stadionu Bohemii Poděbrady.

Nedělní dopoledne zahájí starší žáci, kteří se v minulém kole mohli po třech porážkách v řadě radovat z výhry. Získaný šestý bod v sezóně posunul naše mužstvo na 12. místo tabulky. Mužstvo z lázeňského města má o 3 body více a je na 7. místě. Druhé domácí utkání žáků v krajském přeboru začne v 10:15, rozhodčí Nepovím.

Mladší žáci budou chtít přerušit sérii dvou porážek v řadě a poskočit z 13. místa tabulky výše. Narazí na sebe mužstva, která získala stejný počet bodů: 6, díky lepšímu skóre jsou na tom ale v tabulce lépe Poděbrady. Utkání začne v 11:55, rozhodčí Nepovím.

Po čtrnácti dnech se doma představí "B" mužstvo. Pohled na tabulku není příjemný. Naše mužstvo se se třemi body propadlo na poslední místo. Na hřištích soupeřů prozatím nebodovalo. V jediném domácím utkání získalo tři body. Ty bude chtít získat proti Tuchorazi "B", která má aktuálně 6 bodů. Utkání začne již v 16:30, rozhodčí Kvasnička.

"A" mužstvo v minulém kole konečně bodovalo, když porazilo doma Konárovice. Nyní zajíždí do Zásmuk. V Zásmukách si jistě představovali lepší vstup do sezóny. Prozatím je mužstvo stále bez bodu a od posledního místa ho dělí pouze skóre. Utkání začne v 16:30, rozhodčí Vala.

Pondělí 26. září

Přátelské posvícenské utkání plné zábavy začne ve 14 hodin na našem stadionu.

Minulý víkend

Sobota 17. září

Tuklaty - "B" 2:0

"A" - Konárovice 4:1

Neděle 18. září

Dorost - Č. Pečky 8:1

Mělník - St. žáci 1:4

Mělník - Ml. žáci 4:1