Opět bez bodu

11.09.2016 09:18

"A" mužstvo nebodovalo ani ve 3. kole nového ročníku. Tentokrát prohrálo doma s Bečvárama 3:4.

„Náš nejhorší zápas. Dvakrát nepříjemné, že před našimi diváky. Naše hra a výkon byl daleko od mých představ, jak máme hrát. Během celého zápasu jsme ztratili neuvěřitelné množství míčů. Nedokázali jsme si jednoduše nahrát a soupeř opět trestal naše chyby nebo zaváhání. Soupeř potvrdil svou útočnou kvalitu, kde hrál jednoduše a velmi účelně. Bohužel jsme nedokázali více prověřit hostující obranu, tam mohla být cesta za body, ale velmi brzo se nám zranil náš kanonýr Růžička, a to nás právě v útoku hodně oslabilo a Jedlička sám na vše nestačil, přestože jeho výkon byl výborný. Bohužel náš mizerný vstup do sezony potřebujeme zlomit a to již v dalším zápase, abychom mohli hrát to, co umíme," uvedl trenér Peček Petr Šafránek.

„Zápas pro nás začal dobře, do vedení jsme šli již ve 4. minutě. Po půlhodině hry jsme přidali další branku, ale bohužel se soupeři podařilo do poločasu snížit na 2:1. První půle nebyla úplně podle našich představ. Kazili jsme přihrávky a domácí měli míč častěji na kopačkách. Nemohli jsme se dostat do tempa a hrát naši hru. To se změnilo po přestávce. Převzali jsme střed hřiště a vytvářeli si šance. Ale byly to Pečky, kdo dal gól a nás začínaly mrzet neproměněné šance. Ale přece jen se podařilo přidat další dvě branky, domácí už jen upravili na konečných 3:4. Všechny góly, které jsme dostali, byly laciné a po našich chybách nebo
z podcenění situace. Bohužel jsme ještě spálili minimálně pět stoprocentních šancí, kdy jsme byli sami před domácím dobře chytajícím brankářem. Myslím, že naše vítězství je zasloužené. Ale Pečky budou brát body i silným soupeřům. Nemají tak špatné mužstvo, jak by se mohlo zdát při pohledu na tabulku," podotkl trenér Bečvár Josef Kuba.