Po vyrovnání 3 inkasované branky

26.03.2018 17:39

Starší žáci prohráli na hřišti Brandýsu-Boleslav 1:4.

První poločas byli domácí lepším týmem, naši hráči nepodávali dobrý výkon. Našim přihrávkám chyběla přesnost a hráči nepředváděli potřebný důraz. To se projevilo při rohovém kopu soupeře, kdy byl při souboji hráč Brandýsa důraznější a zblízka nekompromisně dopravil míč do sítě.

Druhý poločas jsme hru vyrovnali a začínali být v útoku nebezpečnější. Zaslouženě jsme vyrovnali po akci Havelky a jeho přihrávce na Zborníka, který si poradil s obráncem a následně střelou i s brankářem domácích. Naše další šance ale již tak nebezpečné nebyly, naopak jsme inkasovali druhou branku po nesmyslně rozhodčím opakovaném trestném kopu soupeře. Naše následná snaha o vyrovnání vedla k naší špatné obranné hře, díky které se soupeř dostával do nebezpečných brejků. Zvrat v utkání mohl za stavu 1:3 ještě přivodit jasný faul v pokutovém území na na hrotě vysunutého Patrika Mullera, rozhodčího píšťalka však zůstala němá.

Branky: Bydlák

Sestava: Trumpus T. - Němec, Zajíc, Hoznauer, Moravec, Zborník, Bydlák, Majer, Müller P., Trumpus A., Nedvědil

Na střídání: Havelka, Müller Z., Marek, Středa, Stuchlík