Poslední kola sezóny jsou za námi

18.06.2012 10:14

Sezóna 2011/2012 je již minulostí. 16. a 17. června sehrála naše mužstva poslední zápasy, ve kterých nasbírala celkově 7 bodů.

Víkend zahájili žáci doma proti Benátkám nad Jizerou. Hosté se dostali do dvoubrankového vedení, našim hráčům se na začátku druhého poločasu povedlo vývoj utkání otočit, ale po chybě v obraně se hostům podařilo vyrovnat. Hezké utkání skončilo remízou 3:3!

''A'' mužstvo zajíždělo do Rostoklat. Utkání čtvrtého s prvním mělo jasný průběh. Domácí byli jasně lepší a zaslouženě vyhráli. Naši hráči se se sezónou rozloučili porážkou 0:4!

Nedělní dopoledne patří tradičně dorostu. Derby ve Velimi slibovalo vyrovnané utkání, a to se naplnilo. Naši dorostenci zvládli vstup do utkání a dostali se do vedení 2:0. Jenže domácí zabrali a ještě do poločasu vedli 3:2! Druhý poločas sehráli naši hráči na jedničku. Domácí naprosto vyřadilo ze hry vyloučení gólmana a vyrovnávací gól na 3:3. Dorostenci AFK poté přidali ještě další dvě branky a u svého největšího rivala zvítězili 5:3!

Sezónu zakončilo béčko v domácím utkání proti Plaňanům ''B''. Naše béčko bylo po celou dobu utkání jasně lepším týmem a zaslouženě zvítězilo 6:2! ''B'' mužstvo tak za celou sezónu ani jednou neprohrálo!