Poslední mistrovská utkání v roce 2014

14.11.2014 09:52

O tomto víkendu se odehrají poslední utkání podzimní části sezóny 2014/2015.

Sobota 15. listopadu

Derniéra v tomto roce čeká na domácím hřišti "A" mužstvo, které přivítá Konárovice. Tabulka okresního přeboru je i letos vyrovnaná, Rozdíl mezi 3. a 11. místem jsou pouhé 4 body! Pro naše mužstvo to bude utkání velice důležité, jelikož by se na svého soupeře v případě tříbodové výhry bodově dotáhlo. Utkání začne již ve 13:30, rozhodčí OFS Kutná Hora.

Vůbec poprvé v sezóně sehrají v jeden den svá mistrovská utkání obě mužstva dospělých. "B" mužstvo se představí v Kozojedech. V jaké sestavě nastoupí a potrápí svého soupeře, jako v minulém kole lídra soutěže? Utkání začne ve 13:30, rozhodčí Veselý.

Neděle 16. listopadu

Rok 2014 zakončí na stadionu AFK Pečky dorostenci. Úspěšné sezóny jsou minulostí. V té letošní se naše mužstvo propadlo už na předposlední místo. Pouze jedno vítězství je málo. To druhé se naše mužstvo podaří získat proti Milovicím, kterým patří s 15 body 9. místo. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Holý.

Minulý víkend

Jevany - "A" 4:3

"B" - Český Brod "B" 2:3

Boh. Poděbrady - Dorost 6:1