Poslední mistrovský víkend sezóny 2012/2013

14.06.2013 11:14

Blíží se nám konec sezóny. O tomto víkendu se odehrají poslední mistrovská utkání!

Pátek 14. června:

Od 18 hodin nastoupí na domácím hřišti mladší žáci proti Nebovidům. Naši hráči si ve středu 12. června s chutí zastříleli doma proti Vrbové Lhotě, které nastříleli 24 branek! V tomto utkání je favoritem naše mužstvo, které ještě může bojovat o přední příčky v tabulce. Rozhodčí: neobsazeno.

Sobota 15. června:

V netradičním čase se na domácím hřišti představí "B" mužstvo, od 10.15 hod. nastoupí proti Horním Krutám. Naši hráči ještě můžou zaútočit na konečné 4. místo v tabulce, budou muset ale porazit 12. tým tabulky a doufat v zaváhání Jevan a Tuklat. Rozhodčí: Neumann.

Poslední mistrovské utkání čeká "A" mužstvo na hřišti 1. týmu tabulky - v Břežanech II. Domácí tým si již zajistil postup, naše mužstvo skončí na 7. místě. V utkání nejspíše o moc nepůjde. I když domácí budou určitě chtít našemu mužstvu oplatit podzimní porážku z Peček (4:0) Rozhodčí: Pluhař.

Neděle 16. června:

Nejtěžší soupeř na konec čeká na dorostence AFK. Od 10.15 hod. začnou svoje utkání ve Velimi. Mužstvo Velimi si zajistilo vítězství v 1. A třídě sk. C, našemu mužstvu půjde možná o hodně. V případě páteční výhry Záboří n/L proti Sázavě (dohrávka 24. kola) bude muset naše mužstvo ve Velimi bodovat, aby zakončilo sezónu na 3. místě! Rozhodčí: Benák.

Přípravky:

V pondělí 17. června a ve středu 19. června přijedou do Peček přípravky Velimi. V pondělí se střetnou starší přípravky, o dva dny později mladší. Oba zápasy začnou v 17 hodin!

Minulý víkend + dohrávky

"A" - Červené Pečky 3:2

FK Kolín "B" - "A" 2:0

Plaňany - "B" 3:0

"B" - Tuchoraz "B" 8:0

Červené Pečky - Dorost 0:1

Dorost - Záboří n/L 5:1

Cerhenice - Mladší žáci 2:6

Mladší žáci - Vrbová Lhota 24:2