Posun na 4. místo

20.03.2018 20:47

Starší žáci vyhráli v prvním jarním kole v Kutné Hoře 3:1!

První jarní utkání jsme odehráli na umělce v mrazivém počasí. V začátku zápasu byla znát naše nerozehranost, soupeř byl aktivnější. Postupem jsme ale přebírali iniciativu, domácí obranu nejvíce zaměstnávali po krajích útočící hráči Nedvědil a Majer. I přes četné nepřesnosti v přihrávkách, jsme se dostali do vedení po centru Nedvědila a pohotovému zakončení Zborníka. Kuba Nedvědil přihrál i na druhou branku, tentokrát našel naběhnutého Majera. Celkem brzy ale hráči Kutné Hory korigovali výsledek po našem zaváhání v pokutovém území. Do konce poločasu i přes naše velké příležitosti se již skóre nezměnilo.

Druhý poločas jsme již převážně kontrolovali hru, soupeř přestal být nebezpečný, naše obrana až na výjimky fungovala spolehlivě. Naše převaha vyústila v třetí branku, střelou podél gólmana se prosadil s chutí hrající Majer. Další šance zůstaly nevyužity, největší z nich zahodil Bydlák. Výhra 3:1 je zasloužená, výkon ale velmi průměrný.

Branky: 2x Majer, Zborník

Sestava: Trumpus T. - Trumpus A., Müller P., Zajíc, Němec, Nedvědil, Moravec, Bydlák, Zborník, Hoznauer, Majer

Na střídání: Stuchlík, Středa