Posvícenský víkend je tady

26.09.2014 12:05

Poslední zářijový víkend je tady a o slovo se hlásí posvícení. Na tento víkend nabízíme bohatý program!

Sobota 27. září

Víkend zahájí Posvícenský turnaj přípravek r. 2004. Turnaje se zúčastní 12 mužstev, jako odměny nebudou chybět tradiční posvícenské koláče. Turnaj začne v 9 hodin, informace o něm najdete zde.

Těžké utkání čeká "B" mužstvo, které nastoupí na hřišti Velimi "B". Domácí mužstvo prohrálo prozatím pouze jednou, na pokutové kopy nestačilo na Tuklaty. Právě proti Tuklatům si v minulém kole naši hráči připsali další dva body do tabulky III. třídy. Rozdíl mezi oběma týmy je 6 bodů. Utkání začne v 16:30, rozhodčí Netáhlík.

Neděle 28. září

Souboj sousedů v tabulce nás čeká v neděli dopoledne. Dorostenci na domácím stadionu přivítají Jestřábí Lhotu. Našemu mužstvu se v sezóně zatím na domácím hřišti daří, ze dvou zápasů získalo 4 body. Poslední domácí zápas navíc ukázal sílu mužstva. Dvoubrankové vedení proti lídrovi tabulky z Čelákovic naši hráči bohužel neudrželi, ale i tak se bod s takovýmto soupeřem počítá. V neděli by to ovšem chtělo plný bodový zisk. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Baroch.

Víkend zakončí derby! "A" mužstvo vyzve na domácím hřišti Radim "B". Naše mužstvo aktuálně pluje na vítězné vlně, z posledních třech zápasů získalo plný počet devíti bodů. Radim získala prozatím bodů 6, ALE: bod získala po domácí porážce na penalty s Polepama a dva body po výhře v Jestřábí Lhotě. K tomu ještě přičtěme 3 body z minulého kola (domácí výhra 6:1 nad Ratboří). Poslední bodový zisk z derby si Radim připsala 15. září 2012, tehdy utkání skončilo nerozhodně 1:1. Od té doby si přičítá plný bodový zisk do tabulky mužstvo AFK. Utkání začne v 16:30, rozhodčí Sedláček.

Přípravky

Pondělí 29. září: Starší přípravka "B" - Český Brod (od 17 hodin)

Úterý 30. září: AFK Kolín - Starší přípravka "A" (od 17 hodin)

Středa 1. října: Zásmuky - Mladší přípravka (od 17 hodin)

Další akce

Zlatá na hřišti! V pondělí 29. září od 13 hodin zápas starých gard.

Úterý 30. září: Mladší žáci - Český Brod (od 17 hodin)

Minulý víkend

Bečváry - "A" 2:3

"B" - Tuklaty 3:2 po pen.

Litol - Dorost 2:1

Starší žáci - Český Brod 2:1

Radim - Mladší žáci 0:8

Mladší žáci - Plaňany 12:0