Potvrdí starší žáci postavení v tabulce?

06.05.2016 14:46

Minulý víkend bodovala pouze mládežnická mužstva.

Sobota 7. května

Mladší žáci přivítají na domácím hřišti Radim. Favoritem utkání je naše mužstvo, které stále ztrácí 2 body na čelo tabulky. Derby začne v 10:15, rozhodčí Kratochvíl.

"B" mužstvo míří do Ždánic. Naše mužstvo v minulém kole prohrálo na domácím hřišti, v divokém utkání, s Rostoklatama 1:3. Mužstvo Ždánic má na jaře prozatím zisk 3 bodů, když doma porazilo Velké Chvalovice. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Dvořák.

Neděle 8. května

Starší žáci v minulém kole zvítězili, v souboji o první místo tabulky, na hřišti Jesenice 4:1. Tuto výhru chtějí potvrdit v domácím utkání proti Kutné Hoře. Nedělní soupeř je jeden ze dvou týmů, který v letošní sezóně obral naše mužstvo o body (podzimní výsledek 1:1). Utkání začne v 10 hodin, rozhodčí Hurych.

V Kouřimi se po týdnu opět představí naše mužstvo, tentokrát dorost. Naše mužstvo v minulém kole málem nečekaně klopýtlo s posledním Mukařovem. Kouřim si naopak připsala vysokou porážku na hřišti Jiren. Utkání sousedů v tabulce (8. Kouřim, 7. AFK) začne v 10:15, rozhodčí Němeček.

"A" mužstvu se na jaře výsledkově nedaří (6 zápasů -> 3 body). V minulém kole herně nezklamalo, ale body to opět nepřineslo. Tentokrát nastoupí doma proti Ratboři. Hosté jsou s 22 body na 11. místě, pouhé 3 body od posledního místa. Naše mužstvo má na kontě bodů 26 a je na 7. místě. Bude se tedy hrát o hodně důležité body. Na podzim se z výhry 4:3 radovala Ratboř. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Uher.

Minulý víkend

Sobota 30. dubna

Jesenice - St. žáci 1:4

"B" - Rostoklaty 1:3

Neděle 1. května

Dorost - Mukařov 4:3

Kouřim - Ml. žáci 2:8

Kouřim - "A" 3:2