Potvrdí starší žáci první místo v tabulce?

24.09.2015 07:37

Minulý víkend se dařilo téměř všem týmům AFK. Nebodoval pouze dorost.

Sobota 26. září

Mladší žáci přivítají na domácím hřišti Kouřim. Naše mužstvo si minulý víkend s chutí zastřílelo, když Třebovli nasázelo 21 branek. Díky lepšímu skóre se tak drží na čele tabulky. Proti se tentokrát postaví mužstvo, které je se šesti body v polovině tabulky. Utkání začne v 15 hodin, rozhodčí Humpolák.

"B" mužstvo si v minulém kole připsalo do tabulky první 3 body. Potvrdit je bude chtít na hřišti Rostoklat. Ovšem pozor. V Rostoklatech se našemu mužstvo moc nedaří. Naposledy zde zvítězilo v sezóně 2006/2007. V případě sobotní výhry by se ale na svého soupeře bodově dotáhlo. Utkání začne v 16:30, rozhodčí Fligr.

Neděle 27. září

5 zápasů => 5 výher. To je bilance našich starších žáků. V neděli je ale čeká těžký soupeř. Do Peček přijede druhý tým tabulky - Slavia Jesenice. Ta má na svém kontě prozatím 4 odehraná utkání, ve kterých získala 10 bodů. Obě mužstva mají výbornou ofenzívu. Naše mužstvo vstřelilo 32 branek, Jesenice 31. Zároveň se mohou pochlubit také nízkým počtem inkasovaných branek, AFK 2, Jesenice 3. Utkání začne v 10 hodin, rozhodčí Radina.

Dorost má z posledních dvou zápasů skóre 0:12. O body pojedou bojovat tentokrát do Mukařova. Naše mužstvo získalo v pěti zápasech pouze 3 body. Je na tom ale lépe, než Mukařov, který má na svém kontě bod 1. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Kvasnička.

Víkend zakončí na domácím hřišti "A" mužstvo, které přivítá Kouřim. Našemu mužstvu se prozatím daří, v normální hrací době ještě neprohrálo. Proti se tentokrát postaví loňský účastník I. B třídy. Kouřim prozatím získala 11 bodů a patří jí 3. místo v tabulce. Naše mužstvo je na 2. místě s 12 body. Utkání sousedů v tabulce začne v 16:30, rozhodčí bude doplněno.

Minulý víkend

Sobota 19. září

J. Lhota - St. žáci 0:5

Třebovle - Ml. žáci 0:21

Třebovle - "A" 2:4

 

Neděle 20. září

Dorost - Velim 0:6

"B" - Tuchoraz "B" 6:0