Povinné vítězství

04.04.2017 08:26

AFK Pečky : TJ Tatran Sedlčany 3:1 (2:1)

Důležitá domácí výhra i bez týmových opor!

branky: 2 Středa M., Moravec

Po delší době se v sestavě objevily posily z přípravky Maty Středa, Vorlíci a Vojta Ort. Naopak absence Honzy Krupky, Kuby Středy, Zdendy Mullera a Olíka Stuchlíka byla citelně na herním projevu znát. 

Začátek zápasu vyšel podle představ a po 4 minutách Maty Středa domácí fotbalisty poslal do vedení.  Po úvodní brance se ale domácí divák asi příliš nebavil. Nepřesné přihrávky a nakopávané balóny z obou stran nepřispěly k pohlednému fotbalu. První poločas byl tedy spíše ve znamení soubojů a bitvy ve středu hřiště. Po dvaceti minutách po zákroku ,,Krtka" na hraně byla jako pravidelně odpískána penalta a tím soupeř stav srovnal. Před pauzou ale Mates Arazim vybojoval tvrdým, ale čistým zákrokem míč pro Kubu Moravce, který nás poslal zpět do vedení. 

Ve druhé části zápasu se mladší ze sestavy přizpůsobili tvrdší hře starších spoluhráčů a to se projevilo především v osobních soubojích. Až na zbytečný pokutový kop fungovalo navzájem střídající obranné trio Vrba, Zajíc, Němec na jedničku. Soupeře dorazil opět Maty Středa, který utvrdil naše vítězství z rychlé protiakce. Opět zafungovalo rozestavení 2-3-2. Povinné tři body tak zůstaly doma!