Přeruší Áčko sérii porážek?

02.05.2014 09:40

Důležité zápasy pro "A" mužstvo a dorost, derby "B" mužstva. To je program na tento víkend.

Sobota 3. května

Áčko přivítá na domácím hřišti Třebovli. Naše mužstvo si v minulém kole připsalo třetí porážku v řadě, sobotní soupeř si naopak připsal druhé vítězství v řadě. Obě mužstva od sebe v tabulce dělí pouze 3 body. Na podzim si tři body do tabulky připsala Třebovle, když na svém hřišti zvítězila 1:0. Souboj sousedů v tabulce o "šest bodů" začne v 17 hodin, rozhodčí Vlk.

Neděle 4. května

Na domácím hřišti se představí i dorostenci. V důležitém utkání přivítají Litol. Hosté jsou na 9. místě s náskokem 4 bodů před našimi hráči, kteří jsou na 11. místě. V minulém kole si připsal dorost AFK porážku 0:6 ve Velimi, Litol prohrála doma 1:2 s lídrem tabulky z Kosmonos. Zápas zahájí rozhodčí Baroch v 10:15.

Mladší žáci nastoupí v Jestřábí Lhotě. V prvním jarním kole naši hráči potvrdili roli favorita a deklasovali Štítarský SK, Jestřábí Lhota dokázala zvítězit těsně 2:1 v Kouřimi. Utkání začne ve 12:15, rozhodčí Bude doplněno.

Víkend završí utkání Plaňany "A" - AFK Pečky "B". Oba týmy dělí v tabulce 6 míst, ale pouze 7 bodů! Naše mužstvo má navíc k dobru jedno utkání. V prvním zápase této sezóny dokázaly Plaňany na hřišti AFK zvítězit 2:1. Zápas začne v 17 hodin, rozhodčí Vosejpka.

Přípravky

Starší přípravka nastoupí doma proti FK Kolín "A" (pondělí 5. května). Mladší přípravka "B" hraje na hřišti AFK Kolín (úterý 6. května), mladší přípravka "A" přivítá na domácím hřišti FK Kolín "A" (středa 7. května). Všechny zápasy začínají v 17 hodin.

Minulý víkend

Bečváry - "A" 2:1

"B" - Kozojedy 4:1

Velim - Dorost 6:0

Mladší žáci - Štítarský SK 12:0