PŘIJĎTE PODPOŘIT "A" MUŽSTVO V BOJI O 2. MÍSTO!

13.06.2014 09:16

Tento víkend skončí sezóna 2013/2014. Mladší žáci minulý týden slavili vítězství v okresním přeboru. Bude se tento víkend slavit v Pečkách ještě jednou?

Sobota 14. června

"B" mužstvo zakončí sezónu na hřišti Velimi "B". Naše mužstvo má, i v případě porážky, reálnou naději umístit se v první polovině tabulky. Otazník visí nad sestavou, která do utkání nastoupí. Ani tým z Velimi "o moc" nehraje. Lépe, než na 9. místě neskončí, níže se může propadnout nejhůře na 11. místo. Na podzim utkání zvládlo AFK, když zvítězilo 2:0. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí OFS Nymburk.

Neděle 15. června

Mistrovské mužstvo mladších žáků zakončí sezónu v Plaňanech. V minulém kole naši hráči vybojovali bod na hřišti Českého Brodu, který jim stačil k jistotě titulu. Favorit utkání je jasný. Domácí jsou na posledním místě se ziskem pouhých 3 bodů. A naše mužstvo? 14 zápasů -> 12 výher -> 2 remízy -> 0 proher -> skóre 134:21 -> 38 bodů! Utkání začne v 10:15, rozhodčí Humpolák.

Ve stejný čas zakončí sezónu na domácím hřišti dorostenci. Ty čeká na závěr nejtěžší soupeř - Kosmonosy. 1. tým tabulky, který v sezóně ještě neprohrál. Na podzim našim hráčům navíc nastřílel 10 branek. Naše mužstvo se v tabulce může posunout už jen směrem nahoru. Dočkáme se překvapení kola? Utkání začne v 10:15, rozhodčí Radina.

Tři týmy se postaví proti sobě na dálku v boji o 2. místo Postřižinského okresního přeboru. Mezi touto trojicí nechybí ani "A" mužstvo AFK Pečky. Svaz na začátku týdne rozhodl, že se všechny tři zápasy odehrají ve stejný termín. Naše mužstvo přivítá na domácím hřišti Týnec nad Labem. Hostům nepomohla k záchraně v okresním přeboru ani výhra proti Libodřicím z minulého kola. A aktuální bilance našeho "A" mužstva? Posledních šest zápasů = 18 bodů. Díky této sérii je zde šance na (možné) druhé postupové místo. Vše je zatím s otazníkem. AFK navíc musí doufat v zaváhání Konárovic a především Velkého Oseka:

AFK Pečky - Týnec nad Labem

Kouřim - Konárovice

Radim "B" - Velký Osek

AFK musí zvítězit za 3 body. Na 2. místo poskočí, když:

    -  Konárovice nevyhrají v Kouřimi za 3 body

    -  Velký Osek nebude bodovat v Radimi

2. Velký Osek A 25 15 2 8 74: 49 47   ( 8)
 
3. Konárovice A 25 13 4 8 54: 39 45 2 ( 4)
 
4. AFK Pečky A 25 12 5 8 66: 31 44 3 ( 5)

Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Humpolák.

PŘIJĎTE PODPOŘIT "A" MUŽSTVO V BOJI O 2. MÍSTO!

Přípravky:

Pondělí 16. června od 17 hodin: Český Brod - Starší přípravka

Úterý 17. června od 17 hodin: Mladší přípravka "A" - AFK Kolín

Středa 18. června od 17 hodin: Mladší přípravka "B" - Velký Osek

Minulý víkend

Polepy - "A" 0:5

"B" - Rostoklaty 2:0

Záboří - Dorost 2:4

Český Brod - Žáci 5:5