Přijede lídr tabulky

18.04.2014 14:31

Do dalšího soutěžního týdne se již zapojí i mladší přípravky. Na domácím hřišti se o víkendu představí dorost a "A" mužstvo.

Sobota 19. dubna

Pouze jedno utkání je na programu v sobotu. "B" mužstvo nastoupí na hřišti Ždánic. Naši hráči se přiblížili na dostřel svému sobotnímu soupeři. Aktuálně je mezi oběma týmy rozdíl 1 bodu! Na podzim bylo utkání v režii AFK (5:1). Zápas začne v 17 hodin, rozhodčí Pluhař.

Neděle 20. dubna

Před obědem přijďte podpořit dorostence. Do Peček přijede tým AFK Milovice. Souboj sousedů v tabulce bude tzv. o "šest" bodů. Naši dorostenci jsou na 11. místě se stejným počtem bodů, jako má jejich nedělní soupeř na 10. místě. Na podzim se z výhry radovalo pečecké AFK, nedělní tři body by byly velice důležité. Zápas začne v 10:15, rozhodčí Baroch.

V oslabené sestavě, v průběhu utkání 2 červené karty a porážka 2:3. To je ve stručnosti souhrn posledního utkání "A" mužstva v Kolíně. Navíc v dalším kole přijede do Peček lídr tabulky – TJ Kouřim. Soupeř, bojující o postup do krajské soutěže, na jaře ještě nezaváhal a na čele tabulky má již náskok 9 bodů. Naše mužstvo bude chtít Kouřim jistě zle potrápit a popřípadě obrat i o nějaký bod. Zápas začne v 17 hodin, rozhodčí Hron.

Středa 23. dubna

Fotbalové jaro startuje mladším přípravkám. Mladší přípravka "A" hraje ve Velimi, mladší přípravka "B" nastoupí v Zásmukách. Oba zápasy začnou v 17 hodin.

Minulé zápasy

Kolín "B" - "A" 3:2

"B" - Zásmuky "B" 7:0

Bezno - Dorost 2:1