Připíše si Áčko třetí výhru v řadě?

17.09.2014 15:44

Dalšími zápasy pokračují mistrovské soutěže této sezóny. Na stadionu AFK se zápasy odehrají opět až v neděli.

Sobota 20. září

Dopoledne nastoupí ke svému utkání dorostenci, kteří budou hostem v Litoli. Naše mužstvo by mohl podpořit výsledek z minulého kola, když na domácím hřišti remízovalo s Čelákovicemi. Mužstvo Litoli je aktuálně se třemi body na 11. místě, naše mužstvo se čtyřmi body na 9. místě. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Kubečka J.
Mladší žáci, kteří prozatím neztratili ještě ani bod, nastoupí v Radimi. Sobotní soupeř získal za 4 kola pouze jediný bod, favoritem utkání bude tedy naše mužstvo. Utkání začne ve 14:00, rozhodčí Navrátil.
Po dvou výhrách v řadě se "A" mužstvo bude rvát o další body v Bečvárech. Na hřišti sobotního soupeře se našemu mužstvu moc nedaří. Za poslední dvě sezóny zde pokaždé prohrál, vždy ale jen o jediný gól (2:3 a 1:2). Bečváry jsou aktuálně s 8 body na 4. místě okresního přeboru. Utkání začne již v 16:30, rozhodčí Netáhlík.

Neděle 21. září

Z venku vozí body, doma se jim ale vůbec nedaří. Řeč je o starších žákách, kteří budou jistě chtít tuto nelichotivou bilanci prolomit. Proti bude stát Český Brod. Dle postavení v tabulce by mělo být favoritem naše mužstvo, které ztrácí v neúplné tabulce jeden bod na čelo. Náš nedělní soupeř je na 7. místě se ziskem 4 bodů. Utkání začne na stadionu AFK v 10:00, rozhodčí Hron.
Víkend zakončí na domácím hřišti "B" mužstvo, které přivítá Tuklaty. Naše mužstvo stále čeká na první domácí výhru za 3 body. Tuklaty čeká teprve druhé utkání na hřišti soupeře, to první prohrály v Liblici 0:1. Uvidíme, jak dopadne nedělní duel, který začne v 16:30, rozhodčí Dvořák.

Přípravky

Pondělí 22. září od 17 hodin: Starší přípavka "B" - Starší přípravka "A"
Středa 24. září od 17 hodin: Mladší přípravka - FK Kolín "B"

Další akce

Úterý 23. září od 17:30: Fotbalový nábor - více informací najdete zde
Čtvrtek 25. září od 17 hodin: Mladší žáci - Plaňany

Minulý víkend