Připíše si dorost třetí jarní výhru?

03.04.2015 09:08

První dubnový víkend je před námi. Doufejme, že počasí nebude proti a sehrají se všechna plánovaná mistrovská utkání.

Sobota 4. dubna

První mistrovské utkání v tomto kalendářním roce čeká mladší žáky, kteří na domácím hřišti přivítají Třebovli. Dle postavení v tabulce je naše mužstvo jasným favoritem (AFK 4. místo, 28 bodů; Třebovle 14. místo, 1 bod). Utkání začne v 10 hodin, rozhodčí Lauber.

POZOR! Utkání mladších žáků AFK Pečky - SK Třebovle bylo odloženo! Náhradní termín bude stanoven po dohodě klubů.

Ve stejný čas zahájí utkání starší žáci v Kutné Hoře, kde je čeká jistě těžké utkání se 4. týmem tabulky. Půjde o souboj sousedů v tabulce, protože naše mužstvo je aktuálně na 5. místě. Forma našich žáků není zatím ideální. Nejdříve vysoká porážka v Jestřábí Lhotě, v minulém kole vydřená výhra nad posledním týmem tabulky. Sobotní utkání se odehraje na umělé trávě, rozhodčí Mucha.

"B" mužstvo čeká utkání u sousedů. V Cerhenicích by naše mužstvo rádo bojovalo. Ale:

1) Cerhenice jsou aktuálně na 4. místě a tlačí se do první trojky.

2) Naše mužstvo v minulém kole totálně vyhořelo na domácím hřišti, když prohrálo v důležitém utkání s Tuchorazí "B" 0:3.

Utkání začne v 16:30, rozhodčí Veselý.

Neděle 5. dubna

Dorost stoupá tabulkou! A po tomto víkendu už z toho může být 10. míst. K tomu je ale potřeba prohra Litoli, ale především vítězství ve svém vlastním utkání. Soupeř bude navíc přijatelný - poslední tým tabulky Libice, která má v sezóně prozatím dvě výhry, jednu z nich proti našemu mužstvu. Utkání začne v tradičním čase 10:15, rozhodčí Baroch.

"A" mužstvo zakončí tento víkend na domácím stadionu proti Třebovli. Tento týden se potvrdil verdikt o kontumaci z utkání AFK Pečky "A" - SK Krakovany ve prospěch hostů. Naše mužstvo tak přišlo o důležité tři body. Rádo by jistě navázalo na podzimní vítězství z Třebovle 4:1. Utkání začne v 16:30, rozhodčí Kumstát.

Minulá utkání

Sobota 28. března

Městec Králové - Dorost 0:7

Nučice - "A" 0:4

Neděle 29. března

Starší žáci - Týnec n/S 5:4

"B" - Tuchoraz "B" 0:3