Prodlouží starší žáci vítěznou sérii?

11.09.2015 08:37

Minulý víkend se dařilo mládeži. Z mužstev dospělých bodovalo pouze oslabené „A“ mužstvo.

Sobota 12. září

„B“ mužstvo čeká další těžké utkání. Tentokrát se představí na hřišti Cerhenic. Naše mužstvo nezískalo prozatím ještě ani bod. Sobotní soupeř má ze tří odehraných zápasů bodů 6. Těžké utkání pro naše mužstvo začne v 17 hodin, rozhodčí Vlk.

Neděle 13. září

Starší žáci jsou ve formě, prozatím neztratili ani bod. V dalším kole chtějí vítěznou sérii prodloužit. Na domácím hřišti přivítají Vrdy. Favoritem utkání je jednoznačně naše mužstvo, které se zatím může pyšnit bilancí: 3 zápasy, 9 bodů, skóre 20:2. Utkání začne v 10 hodin, rozhodčí Kinčl.

Pečky – Vrdy ještě jednou. Tentokrát ale mužstva dorostu a na hřišti Vrd. Naše mužstvo minulý víkend slavilo první body v sezóně, rádo by na tuto výhru navázalo. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Pospíšil.

Víkend zakončí na domácím stadionu „A“ mužstvo. Do Peček přijede silný soupeř – Jestřábí Lhota. Naše mužstvo hrálo doma prozatím dvakrát – získalo 6 bodů a vstřelilo 16 branek! Minulý víkend přišla první porážka, v Zásmukách na penalty. Nutno podotknout, že naše mužstvo hrálo od 43. minuty v oslabení. Půjde o utkání sousedů v tabulce. Naše „A“ mužstvo je prozatím na 2. místě se 7 body, nedělní soupeř je se 6 body na 3. místě. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Sedláček.

Minulý víkend

Neděle 6. září

Nespeky - St. žáci 0:6

Dorost - Městec Králové 5:0

"B" - Radim "B" 1:3

Zásmuky - "A" 3:2 po pen.