Prohra na úvod nadstavby

23.04.2018 12:29

Starší žáci prohráli na hřišti Hořovicka 2:5.

Na půdě jednoho z adeptů na první místo tabulky jsme odehráli slušný první poločas, který skončil remízou 2 : 2. Do vedení jsme se dostali po pěkné souhře Hoznauera se Zborníkem a po přesném zakončení Majera. Hra byla vyrovnaná, soupeř hrozil především z rohových kopů. My jsme dle mého názoru předváděli pohlednější fotbal bohužel bez potřebného finálního zakončení. Domácí vyrovnali po naší chybě v obraně a umístěné střele jednoho ze záložníků a za pár minut, konkrétně v 10. minutě, se dokonce ujali vedení 2 : 1. My se i nadále snažili o kombinační hru, naše snaha o vyrovnání byla odměněna po trestném kopu Hoznauera. Jeho střelu brankář Hořovic neudržel a dobíhající Zborník dokázal být u míče jako první a pohodlně dorazil míč do sítě.

Změna stran nás již nezastihla v tak dobré formě, soupeř postupně přebíral iniciativu a začal být více nebezpečný. Brzy mu odměnou byl vedoucí gól po pěkné akci středem hřiště. Domácí hráči měli viditelnou výškovou převahu, naše obránce i záložníky stálo hodně sil s nimi držet kontakt. I přesto jsme se ale snažili tlačit do útoku a kdo ví, jak by se utkání vyvíjelo, kdyby svou stoprocentní šanci po přihrávce Zborníka proměnil Hoznauer. Ten tváří v tvář brankářovi bohužel místo střely volil kličku, kterou mu jinak nejistý gólman vystihl. Do konce utkání domácí ještě stačili po naší horší koncentraci v obraně vstřelit další dvě branky a my tak odjížděli z Hořovic s prázdnou.

Branky: Majer, Zborník

Sestava: Trumpus T. - Němec, Müller P., Zajíc, Müller Z., Nedvědil, Hoznauer, Trumpus A., Havelka, Majer, Zborník

Na střídání: Marek, Kozák, Moravec