Prohra - Remíza - Výhra

05.09.2013 19:54

Druhý víkend mistrovských soutěží je za námi. Mužstva AFK v něm získala 4 body. V sobotu "B" mužstvo prohrálo, v neděli dopoledne nejdříve remízoval dorost, odpoledne se v Pečkách konečně radovali z výhry, díky "A" mužstvu.

Sobota 7. září

Dorost čeká utkání v Čelákovicích. Sobotní soupeř hraje teprve druhým rokem 1. A třídu, před tím byl účastníkem Krajského přeboru. V prvních dvou kolech získalo mužstvo Unionu 3 body, ale dokázalo nastřílet 13 branek! Naše mužstvo se krčí s jedním bodem na 11. místě se skóre 2:3! Utkání začne na hřišti U Hájku v 10:15, rozhodčí Drábek.

Odpoledne se odehraje první letošní derby. "A" mužstvo zajíždí na hřiště Radimi "B". Naši hráči získali v minulém kole první podzimní body, stejně tak ale i náš sobotní soupeř, který dokázal vyhrát v Týnci n/L 1:0. Naše mužstvo je díky lepšímu skóre v tabulce na 6. místě, Radim na místě 10. Zajímavé také bude, jak se na mužstvo AFK připraví bývalý hráč a trenér Peček Otakar Kuchař, nyní hlavní trenér mužstva Viktorie Radim "B". Postaví do utkání hráče z "A" mužstva, nebo vše nechá na svých hráčích? Uvidíme v sobotu, utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Kumstát.

Neděle 8. září

Pod novým trenérem vstoupí do mistrovské soutěže mužstvo mladších žáků. Po loňské sezóně opustil mužstvo Zdeněk Buřič, na jeho místo nastoupil Palo Urminský. Proti jeho týmu se postaví Český Brod, který dokázal na našem hřišti v minulé sezóně vyhrát. Držme palce novému trenérovi při jeho domácí premiéře. Utkání začne v 15 hodin, rozhodčí Stupka.

Domácí premiéru v této sezóně čeká i "B" mužstvo, které na domácím hřišti přivítá Novou Ves. Pro AFK neznámý tým je po dvou kolech zatím stoprocentní (výhra ve Velimi "B" 2:1 a doma Tuklaty 4:3). To naše mužstvo je na tom úplně jinak. Dva zápasy venku -> 0 bodů -> skóre 7:10 (!). 7 vstřelených branek ve dvou zápasech venku nestačilo ani na jeden bod. Mužstvo se ale i tak trápí v koncovce. Doma to snad vyjde a naše "béčko" si připíše první tři body. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Stupka.

Přípravky

Kdybyste od pondělí do čtvrtka (vyjma úterý) navštěvovali zápasy přípravek a ptali se, s kým hrají, nedivte se, když dostanete téměř pokaždé odpověď: "s Velimí." V pondělí 9. září nastoupí starší přípravka proti Velimi, ve středu 11. září se hraje dvojzápas: mladší přípravka "A" proti Velimi, mladší přípravka "B" proti Zásmukám. Tyto zápasy se hrají na stadionu AFK. Stejně tak ve čtvrtek 12. září, to hraje mladší přípravka "B". A proti komu? Ano, proti Velimi. Ve stejný den hraje ještě mladší přípravka "A" v Zásmukách. Všechny zápasy začínají v 17 hodin!

Minulý víkend

"A" - Jestřábí Lhota 2:0

Tuchoraz "B" - "B" 5:3

Dorost - Úvaly 2:2