Prohra s nováčkem

31.10.2016 08:07

"A" mužstvo doma nestačilo na Žiželice, prohrálo 3:6.

„Hostující tým hrál nejlepší fotbal z dosavadních mužstev, se kterými jsme hráli. V kádru mají řadu hráčů, kteří by mohli hrát výrazně vyšší soutěž a na hřišti to bylo znát. Našim hráčům nemůžu nic vytknout, hráli na hranici svých možností a určitě přispěli k zajímavému a útočnému fotbalu, který se musel divákům líbit. Výsledkově byl zápas dlouho vyrovnaný, ale v poslední půlhodině hosté dvakrát udeřili a tím rozhodli o výsledku. My jsme v závěru již neměli kvalitu, abychom výsledek změnili. Bohužel naše marodka se rozrůstá, a tak jsme zápas odehráli 
v důstojném kádru s pomocí dorostenců, kteří to zvládli bez problémů," podotkl trenér Peček Petr Šafránek.

„Po minulém domácím zápase, kde jsme v koncovce totálně zkolabovali, jsme vyjeli do Peček. Soupeř byl pro nás neznámý a očekávali jsme vyrovnaný zápas, což se během prvního poločasu potvrdilo. Utkání bylo vyrovnané, o čemž vypovídal i poločasový výsledek 2:2. Ve druhé půli se nám podařilo strhnout vítězství na svou stranu, neboť jsme přidali další čtyři branky. 
V závěru nás soupeř zatlačil ve snaze korigovat výsledek, ale naštěstí jsme nezopakovali koncovky dvou předchozích zápasů, které nám nevyšly a zaslouženě jsme si odvezli tři body," oddechl si asistent Žiželic Jiří Novotný.

„Stále nás trápí neproměňování šancí a nekoncentrovanost hráčů poté, co se nám podaří branku vsítit. Soupeř dost často lacině, po našich hrubých chybách, skóre koriguje rychlým gólem a z vedení se netěšíme dlouho. To se opět potvrdilo i v tomto zápase," dodal.

zdroj Kolínský deník

Zdroj: https://kolinsky.denik.cz/fotbal_region/vsichni-proti-becvarum-ty-nadale-kraluji-20161101.html

 

Branky: 3x Jedlička

Sestava: Cihlář - Železný, Lukáš, Plaček, Braňka, Pikner, Novák, Modrovič, Chrastný, Jedlička, Mužík

Na střídání: Štégl, Malý, Axamit, Chudoba