Prohra v posledním kole

12.06.2017 12:53

Mladší žáci prohráli v posledním utkání této sezóny na domácím hřišti se Spartakem Příbram 0:2.

Poslední zápas sezóny bez bodu!

Před letní pauzou jsme měli možnost se představit naposledy před domácími fanoušky. Bohužel bez čtyřech opor byl zápas velice těžký. V sestavě se tak objevilo 5 mladších hráčů ročníku 2006 a pouze 4 hráči ročníku 2004, kteří se tímto zápasem loučili s mladšími žáky. V brance musel zaskočit Oliver Stuchlík, který určitě nezklamal. 

Zápas velice ovlivnil pokutový kop, který obětavě vybojoval Jirka Vorlíček a dostal od hostujícího obránce bolestivou ránu. Obrovskou výhodu ale nevyužil David Vrba, jasně sice překonal brankáře prudkou přízemní střelou, ale míč těsně prosvištěl kolem tyče. Z následného protiútoku soupeř skóroval...

Celý zápas byl hodně napjatý, plný soubojů, rozhodčí hru pouštěl a naopak často fouknul do píšťalky při sporných momentech. Bylo tak těžké se verdiktům přizpůsobit. To se nelíbilo fanouškům, kteří to sudímu dávali dost najevo. To ale nemělo dobrý vliv na naše hráče, kteří se zbytečně hádali, opláceli a nepodávali tak 100% fotbalový výkon. Zbraně jsme nesložili, ale z přibližně 20 jasných šancí jsme nebyli schopni skórovat, ve druhém poločas soupeř přidal ještě jednu náhodnou branku. Tlak sice pokračoval, ale skórovat se nám nepodařilo. Ne vždy vyhraje lepší tým, ale takový zápas byl skvělou zkušeností pro pečecké fotbalisty.

 

Branky: -

Sestava: Stuchlík - Arazim, Zajíc, Moravec, Vrba, Havelka, Pošík, Zaňák, Kozák, Ort, Müller, Krupka, Vorlíček Ji., Vorlíček Ja.