Proti budou stát těžcí soupeři

07.11.2014 14:03

Předposlední víkend podzimní části sezóny je tady! Představí se už pouze tři mužstva AFK.

Sobota 8. listopadu

V sobotu je na programu jediné utkání. "A" mužstvo zajíždí na hřiště nováčka okresního přeboru. Jevany prozatím nasbíraly v 11 zápasech 14 bodů. 12 bodů získaly na domácím hřišti, na kterém prohrály pouze s Jestřábí Lhotou a Nučicemi. Našemu mužstvu se na hřištích soupeřů v posledních zápasech nedaří, důkazem toho jsou tři venkovní porážky v řadě. Utkání začne ve 14 hodin, rozhodčí Pluhař.

Neděle 9. listopadu

Utkání dvou mužstev z opačných pólů tabulky. To bude utkání dorostu na hřišti Bohemie Poděbrady. Domácí mužstvo bojuje o čelo tabulky, naše mužstvo čeká v jarní části sezóny boj o záchranu. V tomto utkání můžou naši dorostenci pouze překvapit. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Šafránek.

Soupeř nejtěžší čeká na "B" mužstvo. Do Peček přijede lídr tabulky III. třídy. SK Český Brod "B" ztratil v 11 zápasech pouze 5 bodů! Těží především z drtivé ofenzívy. Aktuálně 64 vstřelených branek dělá z našeho nedělního soupeře suverénně nejlépe střílející tým soutěže (pozn. druhý nejlépe střílející tým: Vrbová Lhota 38 branek). Naše mužstvo sehraje poslední mistrovské utkání na domácím hřišti v tomto kalendářním roce. Utkání začne ve 14 hodin, rozhodčí Sedláček.

Minulý víkend

"A" - Zásmuky 5:1

Ždánice - "B" 4:3

Dorost - Jirny 3:4

Ml. žáci - Zásmuky 13:1