První nadstavbové vítězství

27.05.2018 20:12

První vítězství v nadstavbě si připsali starší žáci v Poděbradech, kde zvítězili 3:1!

Na hřišti Poděbrad se nám v minulém zápase dařilo, i tentokráte jsme byli lepším týmem a v první půli měli územní převahu. Slušně se rozehrál Kuba Nedvědil a i Dan Zborník měl více chuti do hry než v posledních zápasech. Brzy jsme se ujali vedení po akci Nedvědila a jeho přihrávce na volného Moravce, který dokázal bezpečně uklidit míč do sítě. Druhá naše branka padla po rohovém kopu, pohotově se trefil Zborník. Po změně stran jsme zbytečně přenechali iniciativu soupeři, který byl v této fázi utkání lepší. Výsledkem byla kontaktní branka po naší chybě v pokutovém území. Další domácí šance jsme ale dokázali eliminovat a když se v 68. minutě trefil aktivní Nedvědil bylo o naší výhře rozhodnuto.

Branky: Moravec, Zborník, Nedvědil

Sestava: Trumpus T. - Trumpus A., Müller P., Havelka, Němec - Nedvědil, Moravec, Zborník, Müller Z. - Majer, Hoznauer

Na střídání: Nádeník, Stuchlík, Marek, Pošík