První výhra v sezóně

18.09.2016 13:47

"A" mužstvo slaví první výhru v sezóně. Na domácím hřišti porazilo Konárovice 4:1!

„S prvním vítězstvím a třemi body jsem spokojen a doufám, že toto vítězství mužstvu prospěje ve všech směrech. Zápas pro nás začal ideálně, když jsme dali první důležitou branku snad již ve dvacáté vteřině zápasu. Do poločasu jsme přidali další dvě branky. To sice neznamenalo již jisté vítězství, ale soupeř neměl sílu na obrat ve skóre a my jsme vítězství pojistili čtvrtou brankou. Soupeř, který dohrával v desíti, v závěru zápasu snížil z pokutového kopu. Zápas z naší strany nebyl ideální, máme ještě co zlepšovat, ale potěšily mě některé naše povedené akce. Do tohoto zápasu jsme mohli postavit čtyři dorostence a všichni zahráli velmi dobře, a to je dobrá zpráva, doufám, do blízké budoucnosti mužstva. Soupeř mě překvapil, očekával jsme jednoduchou hru s nákopy za obranu, ale velmi dobře kombinoval, místy měl lepší držení míče, ale dopředu nebyl nebezpečný. Velmi nebezpečné měl pouze standardní situace," uvedl trenér Peček Petr Šafránek.

„V Pečkách na velikém hřišti je pokaždé těžké pro nás hrát fotbal. Bohužel jsme dostali hned v první minutě gól po naší chybě ve středu hřiště. Od té doby jako kdyby nás to přestalo bavit. Byli jsme bez zapálení. Musím uznat, že Pečky byly rychlejší a měly více balón pod kontrolou. Uznání patří oběma útočníkům Peček. Jejich kvalita odpovídá vyšším třídám. Pečky šly do zápasu s větším odhodláním získat tři body. Bohužel nás trápí marodka a nekázeň. Museli jsme dohrávat v devíti hráčích. Náš tým po první výhře jako by byl spokojený a myslí si, že se to uhraje samo. Dokud nezačneme makat a rvát se o body, půjde to s námi z kopce. Musím pochválit výkon rozhodčího Radiny, škoda, že takových rozhodčích v okrese je málo," podotkl trenér Konárovic Petr Jandák.