Rok 2013 zakončí doma "B" mužstvo

15.11.2013 19:28

Do konce kalendářního roku zbývá ještě pár týdnů, ale nižší fotbalové soutěže se již chystají na poslední kola v roce 2013. Domácí derniéru prozatím zvládli mladší žáci, dorost i "A" mužstvo. Poslední na řadě je "B" mužstvo.

Sobota 16. listopadu

V Týnci nad Labem zakončí tento rok "A" mužstvo. Naše mužstvo si v minulém kole poradilo s vedoucím týmem soutěže z Polep 2:0. Náš sobotní soupeř vyhrál na pokutové kopy v Libodřicích! Zápas sousedů v tabulce začne ve 13:30, rozhodčí Sedláček.

Neděle 17. listopadu

To nejtěžší na závěr. Dorost zajíždí do Kosmonos. Vedoucí tým tabulky v sezóně ještě neprohrál a pouze 2x remízoval! Naši hráči v minulém kole zvládli důležité utkání a porazili Záboří nad Labem 4:0. Zápas začne v 10:15, rozhodčí Lafek.

Poslední domácí zápas v tomto roce sehraje "B" mužstvo proti Velimi "B". Naši hráči budou chtít jistě naplno bodovat, jelikož na svého nedělního soupeře ztrácí pouhý jeden bod! Přijďte podpořit naše hráče a užít si poslední zápas před dlouhou zimní přestávkou. Zápas začne ve 13:30, rozhodčí OFS Nymburk.

Minulý víkend

"A" - Polepy 2:0

Rostoklaty - "B" 2:1 po pen.

Dorost - Záboří nad Labem 4:0