Rozhodla první branka

04.10.2016 12:12

"A" mužstvo se trápilo, nakonec ale získalo důležité 3 body, když na domácím hřišti porazilo Břežany 4:0.

„Byl to zápas o první brance. Tu jsme mohli dát tak jako v jiných zápasech hned na začátku zápasu, kdy jsme šli třikrát sami na branku, ale nedali. Zbytek poločasu jsme hráli v křeči, nepřesně, prostě to nebylo moc ke koukání. V přestávce jsme si museli důrazněji říci, jak zvládnout druhý poločas tak, abychom vyhráli. Rozhodla první branka, na kterou jsme museli počkat do 60. minuty, pak jsme
v rychlém sledu přidali další tři. Soupeř se snažil hrát disciplinovaně, a to se mu dařilo do obdržené branky. My jsme se zlepšili, až když soupeř fyzicky odpadl.
V tomto zápase nám průměrný výkon stačil na tři body," konstatoval trenér Peček Petr Šafránek.

„Domácí byli po cely zápas aktivnější, víc drželi míč a vytvářeli si šance, které naštěstí pro nás dlouho nemohli proměnit. Pak už jim to ale vyšlo a po našich dalších chybách dali nakonec čtyři góly. My se taky
k nějakým náznakům dostali, většinou po chybách domácí obrany, jenže nemáme v útoku dostatečnou kvalitu, abychom z toho něco vytěžili," posteskl si trenér Břežan II Michal Pikner.