Sezóna startuje už i mladším žákům

23.04.2014 20:07

Těžcí soupeři čekají tento víkend na naše mužstva. První mistrovské utkání v tomto kalendářním roce čeká mladší žáky.

Sobota 26. dubna

"A" mužstvo zajíždí do Bečvár. Naši hráči v posledním zápase bojovali, ale lídra tabulky z Kouřimi o body nedokázali obrat. Bečváry jsou v polovině tabulky, na naše mužstvo má náskok tří bodů. Na podzim si z Peček odvezly 2 body za výhru po pokutových kopech (1:1 - 1:4 na pen.). Zápas začne v 17 hodin, rozhodčí Pikner.

Neděle 27. dubna

Na hřiště největšího rivala v soutěži zajíždí dorost. V neděli bude hostem ve Velimi. Naše mužstvo zvládlo minulé kolo a na domácím hřišti porazilo Milovice. Velim je na 2. místě s osmibodovou ztrátou na lídra tabulky z Kosmonos. Na podzim si z Peček odvezl body soupeř, favoritem bude i v nedělním utkání. Zápas začne v 10:15, rozhodčí Procházka.

Mladším žákům začíná fotbalové jaro. A cíl je jasný: uhájit první místo v tabulce! Prvním soupeřem bude Štítarský SK. Naši hráči na podzim neztratili ani bod, hosté jsou na 5. místě. Zápas začne na stadionu AFK v 15 hodin, rozhodčí Stupka.

Víkend zakončí na domácím hřišti "B" mužstvo, kterému se bohužel v této sezóně nedaří. Nedělním soupeřem budou Kozojedy. Naše mužstvo je až na 11. místě a na svého soupeře ztrácí 4 body, ten je na místě šestém. Navíc má naše "B" mužstvo zápas k dobru. Nedělní zápas tedy bude velice důležitý. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Stupka.

Přípravky

Mladší přípravka "A" nastoupí v pondělí 28. dubna v Českém Brodě, mladší přípravka "B" nastoupí na domácím hřišti ve středu 30. dubna proti FK Kolín "B". Oba zápasy začnou v 17 hodin.

Minulý víkend

"A" - Kouřim 0:2

Ždánice - "B" 5:1

Dorost - Milovice 7:1