Sezónu zahájí už i dorost

02.09.2016 07:13

První víkend nové sezóny je za námi. Bohužel nedopadl příliš úspěšně.

Sobota 3. září

"A" mužstvo bude napravovat zaváhání z úvodního kola na horké půdě Jevan. Naše mužstvo vstoupilo do sezóny porážkou 1:3 s Libodřicemi. To mužstvo Jevan vstoupilo do sezóny ještě hůře a nutno říci, že až nečekaně. Úvodní domácí porážka 1:7 s Bečvárama byla jednoznačně překvapením celého kola. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Löwe.

Neděle 4. září

Do sezóny vstupuje mužstvo dorostu. V minulém kole mělo naše mužstvo volný los, o tomto víkendu se představí doma. Na náš stadion přijede Litol, která v úvodním kole doma prohrála s Kouřimí 2:4. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Baroch.

Anglický týden končí žákům. Jako první nastoupí starší žáci. Naše mužstvo prozatím nasbíralo ve dvou zápasech 3 body, třetí venkovní utkání v řadě je čeká v Sedlčanech, které mají prozatím na kontě jediný bod. Pro Sedlčany to bude první domácí utkání v sezóně. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Doubrava.

Mladší žáci si v minulém kole připsali první výhru v sezóně. Sedlčany na svoje první body stále čekají: dva zápasy, 0 bodů, skóre 1:12. Utkání začne v 11:55, rozhodčí Doubrava.

Neděli zakončí "B" mužstvo, které přivítá na domácím hřišti Kozojedy. Do sezóny vstoupily lépe Kozojedy, když v prvním kole porazily na domácím hřišti loňského účastníka okresního přeboru, Třebovli, 3:1. Naše mužstvo odjelo s prázdnou z Dobrého Pole. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Vala.

Minulý víkend

Sobota 27. srpna

Dobré Pole - "B" 4:0

"A" - Libodřice 1:3

Neděle 28. srpna

Čelákovice - St. žáci 2:4

Čelákovice - Ml. žáci 3:0

Středa 31. srpna

Švermov - St. žáci 2:0

Švermov - Ml. žáci 2:4