Sobotní turnaj přípravek a fotbalová neděle!

30.05.2013 15:59

Sobotní den bude v Pečkách patřit mládeži, na mistrovská utkání si musíme počkat až do neděle!

Sobota 1. června:

MANVER CUP 2013 se po roce opět hlásí. V Pečkách se představí 16 kvalitních mužstev, mezi nimi samozřejmě i mladší přípravka AFK Pečky! Začátek turnaje je v 9 hodin. Neváhejte a určitě se přijďte podívat! Informace k turnaji zde

Neděle 2. června:

První nastoupí k mistrovskému utkání dorost. Od 10.15 hod se představí v Červených Pečkách, kde svede boj o 3. místo v tabulce, na které aktuálně ztrácí AFK jeden bod. Našemu mužstvu se bohužel v posledních zápasech na hřištích soupeřů nedaří, tak doufejme, že nyní hráči toto těžké utkání zvládnou! Rozhodčí: Holý.

Ve 14 hod začne utkání FK Kolín "B" - AFK Pečky "A". Po skvělém rozjezdu přišly 4 porážky v řadě a propad v tabulce na 7. místo. Nedělní soupeř "A" mužstva je na 9. místě a na naše mužstvo ztrácí 6 bodů. Rozhodčí: Vala.

V 15 hod se představí na domácím hřišti mladší žáci, kteří přivítají Vrbovou Lhotu. Favoritem zápasu jsou naši hráči, kteří se sice propadli na 4. místo v tabulce, ale na 3. místo ztrácí pouhé 2 body, navíc má naše mužstvo zápas k dobru. Rozhodčí: Stupka.

V 17 hod završí víkend "B" mužstvo, které přivítá, po předzápase mladších žáků, Tuchoraz "B". Naše mužstvo by mělo potvrdit roli favorita a také domácí neporazitelnost (naposledy "B" mužstvo prohrálo na domácím hřišti v 6. kole s Dobřichovem 0:2). Rozhodčí: Stupka.

Přípravky:

V pondělí 3. června se představí na domácím hřišti starší přípravka proti Českému Brodu, o dva dny později, tedy ve středu 5. června, se také na domácím hřišti představí mladší přípravka, soupeřem budou Zásmuky. Obě utkání začnou v 17 hod!

Minulý víkend:

"A" - Liblice 0:1

Zásmuky "B" - "B" 0:3

Dorost - B. Poděbrady 5:1

J. Lhota - Mladší žáci 3:1