Sousední derby "A" mužstva a dorostu

13.04.2013 10:12

Druhý dubnový víkend nám nabídne dvojí měření sil mužstev AFK Pečky a sousední Viktorie Radim! "B" mužstvo a mladší žáky čekají těžká utkání na hřištích soupeřů.

sobota 13. dubna:

Jediné utkání v tento den odehraje "A" mužstvo. Na domácím hřišti přivítá od 16.30 hod Viktorii Radim "B"! Čeká nás určitě zajímavá podívaná. AFK je na jaře zatím suverénní a ze dvou zápasů získalo 6 bodů, skóre 8:1. Radim je na tom přesně naopak - dva zápasy = 0 bodů a skóre 1:9. V tabulce je naše mužstvo na 7. místě s 22 body (ztráta 5 bodů na 4. místo), Viktoria je na tom hůře a s 15 body je na 11. místě. Hosty čekají nyní dva důležité víkendy. Tento víkend derby na našem stadionu, příští kolo doma přivítá v boji o záchranu Týnec nad Labem. Rozhodčí: OFS Nymburk.

neděle 14. dubna:

Nedělní program odstartuje dorost. A do Peček přijede opět Radim. V tomto utkání je favorit jednoznačný - mužstvo AFK. Naši hráči v minulém kole dokázali skvělým výkonem otočit vývoj utkání v Jestřábí Lhotě a zvítězit 2:1. Jejich nedělní soupeř je na tom až příliš špatně - 15 odehraných zápasů - 0 bodů - skóre 8:94! Naše mužstvo, které sice bude oslabeno o některé hráče základní sestavy, by tak mělo získat další 3 body do tabulky a držet tak krok se špicí tabulky. Utkání začíná tradičně v 10.15 hod. Rozhodčí: Nepovím

Ve 14.00 hod nastoupí mladší žáci k těžkému utkání na hřišti Bohemie Poděbrady, tedy na hřišti soupeře, který jako jediný dokázal naše žáky obrat o body (2. kolo: AFK - PDY 4:5)! Naši hráči mají za sebou úspěšnou premiéru, minulý víkend si doma poradili se Štítarským SK. Utkání třetího s druhým bude rozhodovat rozhodčí z OFS Nymburk.

Nejtěžší možný soupeř čeká na naše "B" mužstvo - 1. tým tabulky - Nučice! Naše mužstvo by chtělo na jaře konečně bodovat, ale na hřišti lídra tabulky je nečeká vůbec nic lehkého. V minulém kole "B" mužstvo vyhořelo v Sokolči, kde odehrálo utkání s Cerhenicema, které prohrálo 1:5. V neděli pojede tým posílen o některé hráče z "A" mužstva, a tak se pokusí překvapit. Začátek zápasu v 16.30 hod. Rozhodčí: Löwe

středa 17. dubna:

Přípravka U7-U9 čeká utkání na hřišti FK Kolín "A". Začátek utkání v 16.30 hod.

Minulý víkend:

Týnec nad Labem - "A" 0:5

Cerhenice - "B" 5:1

Jestřábí Lhota - Dorost 1:2

 Mladší žáci - Štítarský SK 7:0