Starší žáky čeká nejdůležitější utkání sezóny

28.04.2016 13:41

Minulý víkend hodnotíme opět jako neúspěšný. Bodovali pouze mladší a starší žáci.

Sobota 30. dubna

Šlágr kola, víkendu a vlastně i celé sezóny. Utkání, ve kterém se může rozhodnout o celkovém vítězi. Starší žáci míří na hřiště Jesenice. Narazí na sebe dva nejlepší týmy. Aktuálně je na tom o bod lépe naše mužstvo, které má ale odehráno o jedno utkání více. Zápas začne v 10 hodin, rozhodčí Polák.

"B" mužstvo se pokusí zastavit sérii tří zápasů bez bodového zisku. Na stadion AFK přijedou Rostoklaty. Našemu mužstvu patří i přes sérii porážek 7. místo, před svým sobotním soupeřem má náskok 7 bodů. Na podzim se z výhry 1:0 radovalo naše mužstvo. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Vlk.

Neděle 1. května

Dorostenci nastoupí na domácím hřišti proti poslednímu týmu tabulky - TJ Sokol Mukařov. Naše mužstvo poslední dvě kola nebodovalo. Mukařov v minulém utkání doma inkasoval 16 branek. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Hlavnička.

Mladší žáci nastoupí k mistrovskému utkání v Kouřimi. Naše mužstvo může v případě výhry stáhnout náskok vedoucího Českého Brodu na pouhé 2 body. Utkání začne ve 14:30, rozhodčí Pařez.

V Kouřimi čeká těžké utkání "A" mužstvo. Na tamním hřišti se soupeřům příliš nedaří. V devíti domácích zápasech získalo mužstvo Kouřimi celkem 24 bodů (7 výher, 1 výhra a 1 prohra na penalty). Naše mužstvo v minulém kole doma prohrálo po špatném výkonu s Třebovlí. Má tedy co napravovat... Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Pařez.

Minulá utkání

Sobota 23. dubna

Ml. žáci - Třebovle 12:0

Tuchoraz - "B" 3:2

Neděle 24. dubna

St. žáci - J. Lhota 7:1

Velim - Dorost 1:0

"A" - Třebovle 1:2