Startuje fotbalové jaro 2013!

28.03.2013 13:02

Dočkali jsme se! S týdenním zpožděním začíná pro celé AFK Pečky fotbalové jaro 2013. Na rozjezd nečeká ani jedno mužstvo AFK nic lehkého.

sobota 30. března:

K prvnímu mistrovskému zápasu v roce 2013 zajíždí "B" mužstvo do Jevan. Půjde o zápas sousedů v tabulce. Mužstvo Jevan je na 8. místě s 19 body, naše mužstvo je na 6. místě s 20 body. Na podzim se obě mužstva rozešla smírně po remíze 2:2! Rozhodčí: Netáhlík. Začátek utkání v 15 hodin.

Na domácím hřišti se představí "A" mužstvo proti lídrovi tabulky z Bečvár. Naše mužstvo čeká těžké jaro. Sice se nachází v polovině tabulky, ale na předposlední, 13. místo, má náskok pouhých 5 bodů. Hosté z Bečvár se stali podzimními mistry paradoxně díky AFK, které v předposledním podzimním kole porazilo doma Břežany II 4:0. Uvidíme, jestli se naši hráči vytáhnou proti silnému soupeři a dokážou jej obrat o body. Na podzim AFK prohrálo smolně 2:3. Utkání začíná v 15 hodin a bude ho řídit rozhodčí Kumstát.

neděle 31. března:

Nedělní dopoledne patří tradičně dorostu. Od 10.15 hod nastoupí na stadionu AFK adept na postup do krajského přeboru - FK Uhlířské Janovice. Utkání osmého týmu tabulky s druhým slibuje zajímavou podívanou. Naše mužstvo chytilo v závěru přípravy formu a bude jí chtít převézt i do mistrovského utkání. Na podzim AFK prohrálo na hřišti soupeře 2:6. Rozhodčí: bude doplněno

pátek 29. března - neděle 31. března:

Zajímavý víkend čeká naše mladší žáky, zúčastní se totiž mezinárodního turnaje Prague Spring cup 2013!
Zahájení turnaje proběhne v pátek od 9 hodin na domovském stadionu SK Slavie Praha v Edenu. Po úvodním ceremoniálu se naši hráči přesunou na hřiště ABC Braník, kde od 12.50 hod sehrají zápas s výběrem OFS. V sobotu je čekají dva zápasy (od 12.50 a 16.00 hod). Soupeři budou Tempo Praha a italské mužstvo Pro Desenzano SCSD! V případě, že se naše mužstvo umístí v tabulce do 2. místa, postoupí do nedělního kola, kde by je čekaly další dva zápasy.