Startuje fotbalové jaro 2014!

21.03.2014 18:05

Konec čekání! Již tento víkend začíná druhá část sezóny 2013/2014. Na úvod se představí tři mužstva AFK.

Sobota 22. března

Jako první se představí "A" mužstvo, které čeká utkání v Libodřicích. Naše mužstvo zvládlo generálku na mistrovskou soutěž, když zvítězilo 5:1 v Kostelní Lhotě. Sobotní soupeř, bojující o čelo tabulky, zvládl podzimní utkání na hřišti AFK a zvítězil 4:3. Naši hráči tak mají svému soupeři co vracet. Utkání začne v 15 hodin; rozhodčí OFK Kutná Hora.

Neděle 23. března

Boj o záchranu čeká mužstvo dorostu, které aktuálně trápí marodka. Na úvod zajíždí na hřiště Horních Bučic. Naši hráči ztrácí na svého soupeře aktuálně 6 bodů. Na podzim se ze tří bodů radovalo na hřišti AFK mužstvo Horních Bučic (1:0). Utkání začne v 10:15, rozhodčí Michal.

Domácí premiéra v tomto kalendářním roce čeká na "B" mužstvo. Na náš stadion přijede 6. tým tabulky - Tuklaty. Při pohledu na tabulku to bude důležité utkání pro obě mužstva - rozdíl dvou míst a dvou bodů! V prvním vzájemném utkání této sezóny padlo 9 branek. Ani 4 vstřelené branky našeho mužstva na hřišti soupeře nestačily a z Tuklat si odvezlo porážku 4:5. Uvidíme, co nás čeká v neděli. Utkání začne v 15 hodin, rozhodčí Kratochvíl M.