Taková byla sezóna 2013/2014

17.06.2014 06:34

Celkové vítězství ve svých skupinách slavila mužstva mladší přípravky "A" a mladších žáků. Těsně unikl postup do I. B třídy "A" mužstvu. Naopak záchraně v I. A třídě unikl jen o vlásek dorost.

Tabulky jednotlivých mužstev najdete zde

(Fotbalový svaz prozatím neuzavřel tabulky přípravek.)

Mladší žáci

V sezóně ani jedna porážka, jen dvě remízy. Prvenství si zajistili v předposledním kole, když uhráli bod v Českém Brodě (5:5). Dařilo se především střelecky, v 15 zápasech nastříleli celkem 149 branek!

Dorost

Po úspěšných sezónách přišel boj o záchranu. Nakonec se dorostencům podařilo I. A třídu v Pečkách udržet. V tabulce domácích zápasů se naše mužstvo umístilo na předposledním místě (13 zápasů -> 11 bodů).

"B" mužstvo

V polovině tabulky se letos umístilo "B" mužstvo, kterému se vůbec nedařilo na hřištích soupeřů. Ze 13 možností získalo pouhých 7 bodů. Naopak doma pouze dvakrát remízovalo a dvakrát prohrálo.

"A" mužstvo

Z boje o záchranu byl rázem boj o postup. Především závěr sezóny se povedl na jedničku, posledních 7 zápasů přineslo plný počet 21 bodů. K postupu do I. B třídy chyběly tři body.

Po podzimu jsme skončili na devátém místě s osmnácti body a od sestupové příčky nás dělilo sedm bodů. Zapracovali jsme na zimní přípravě, absolvovali zimní soustředění  a hlavně se utvořila parta a výsledek se dostavil. Získali jsme devětadvacet bodů a v součtu celé sezony to bylo 47 bodů a třetí místo tabulky. Máme mladý a perspektivní kolektiv se zkušeným Janem Hovorkou. Na  posledních sedm zápasů jsme přesvědčili dva dorostence, kteří do party zapadli. Mohu prohlásit, že pro nás skončila úspěšně tato sezona, za což bych chtěl klukům poděkovat.

zdroj Kolínský deník