Těsná porážka s favoritem

04.05.2015 18:55

"A" mužstvo sahalo po překvapení. Nakonec na favorita soutěže nestačilo a těsně svému soupeři podlehlo 3:4.

„Bylo vidět, že přijel lídr tabulky. Hrál se oboustranně pohledný fotbal, který se líbil i divákům. Rozhodčí si v 19. minutě vymyslel pokutový kop a prohrávali jsme. Nejsmutnější bylo, že v 17. minutě šel náš hráč sám na branku a byl zezadu sražen jenom za žlutou kartu. Ve 22. jsme po pěkné akci Růžičkou starším srovnali a v 28. Jedlička po samostatné akci dal na 2:1. Ve 40. minutě zatáhl za brzdu gólman Černý, který hrál mimo pokutové území rukou a šel do sprchy. V 53. jsme vyrobili hrubku a bylo srovnáno. V 57. šel soupeř do vedení, ale my jsme Jedličkou srovnali. Devět minut před koncem jsme opět vyrobili hrubku a soupeř vedl 4:3. Přestože jsme měli další šance, výsledek se již nezměnil. Kluci si tentokrát sáhli na dno, za což je chci pochválit. Jedinou kaňkou zápasu byl výkon rozhodčího," zlobil se asistent Peček Martin Švára.

„Divácky atraktivní utkání, ve kterém jsme i v oslabení dokázali po bojovném výkonu zvítězit. Chtěl bych všechny hráče pochválit za nasazení a bojovnost," uvedl kapitán Pole František Suchánek.