Tři Dvory - AFK Pečky ''A'' 2:11 (0:7)

03.10.2012 20:33

Neuvěřitelné! Jinak se ani nedá popsat utkání našeho áčka ve Třech Dvorech. V 11. minutě vedli naši hráči 4:0, do poločasu přidali ještě další tři branky. Konečný výsledek? 11:2! O jedenáct branek se postaralo pět střelců, třem hráčům se podařilo vstřelit hattrick! Informace k utkání zde.

Derby našeho béčka proti Dobřichovu zvládli lépe naši hosté. Naše mužstvo inkasovalo dvě červené karty a dvě branky a prohrálo 0:2! Je to zároveň druhá porážka v řadě.

Dorost zajížděl do Tupadel, po 1. poločase sice prohrával 0:1, úvod 2. poločasu se našim hráčům povedl a AFK vedlo 2:1, nakonec ale Tupadly vyrovnaly a byla z toho konečná remíza 2:2!

Žáky čekalo derby s Radimí. Za hosty nastoupilo několik našich odchovanců. Jednoznačným favoritem utkání byli naši hráči, nakonec to bylo vyrovnané utkání, které ale přeci jen naši hráči zvládli a zvítězili 5:3!

 

NÁSLEDUJÍCÍ VÍKEND:

sobota

''A'' - Kouřim        16:00 (Rozhodčí: OFS Nymburk)

Rostoklaty - ''B''   16:00 (Rozhodčí: Sedláček)

neděle

Dorost - Kouřim    10:15 (Rozhodčí: Wolfram)

Č. Brod - Ml. žáci 13:45 (Rozhodčí: Veselý)